Challenge - Saquarema, BRA - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Attackers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamPuntenattacksFoutenSEPogingenshotsGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1BudingerUSA115224064.97177
1PartainUSA115315314.3857.79199
2HörlAUT108315415.4355.96193
3EvansUSA100327747.85209
4ArthurBRA99284016.5059.28167
4HorstAUT99285914.1453.23186
5BeneshUSA93254211.6258.12160
6PedrosaPOR79194715.8054.48145
7EvandroBRA78111813.0072.90107
7ViniciusBRA78183319.5060.47129
8SamoilovsLAT73233318.2556.59129
8Capogrosso T.ARG73273714.6053.28137
8HaussenerSUI73145314.6052.14140
9AlayoCUB71253014.2056.35126
10Capogrosso N.ARG70153514.0058.33120
11OscarBRA68282617.0055.74122
12MétralSUI66153813.2055.46119
12ImmersNED66183616.5055.00120
13DiazCUB62313912.4046.97132
13Crabb Tr.USA62162915.5057.94107
13BrunnerUSA62114315.5053.45116
14StankeviciusLTU57202058.7697
14HodgesAUS5792219.0064.7788
15SmedinsLAT51151312.7564.5679
16Seidl, R.AUT48212616.0050.5395
16RudolPOL48122060.0080
17CamposPOR4714369.4048.4597
17PristauzAUT47111115.6768.1269
17BurnettAUS47121415.6764.3873
18GaviraESP45142115.0056.2580
18van de VeldeNED45152211.2554.8882
18McHughAUS45172515.0051.7287
19SaymonBRA41171510.2556.1673
20BreerSUI3992019.5057.3568
20Mol, H.NOR39101419.5061.9063
20SchubertAUS39172313.0049.3779
21LupoITA37122450.6873
22LlambíasURU35181817.5049.3071
22AlisonBRA3512108.7561.4057
23LuiniNED34101017.0062.9654
24PenningaNED3391816.5055.0060
24HerreraESP3361311.0063.4652
24ErmacoraAUT33172616.5043.4276
25KantorPOL32101259.2654
26DearingCAN3191415.5057.4154
26AravenaCHI31121415.5054.3957
27RossiITA3092150.0060
28CrabbUSA2973414.5041.4370
29Huerta P.ESP2871214.0059.5747
30KnasasLTU27102940.9166
30SchachterCAN279813.5061.3644
30T. SanderUSA278813.5062.7943
31Aye, Q.FRA2561112.5059.5242
32DroguettCHI24102212.0042.8656
32Huerta A.ESP2471212.0055.8143
33BassereauFRA237711.5062.1637
34BerntsenNOR22102211.0040.7454
35HannibalURU2111810.5052.5040
35Mol, M.NOR2112721.0052.5040
35KrattigerSUI217910.5056.7637
36Aye, C.FRA20142010.0037.0454
36WallerAUT2061110.0054.0537
37JordanSUI193619.0067.8628
38StréliHUN1851218.0051.4335
39UrluTUR1711717.0048.5735
39ZürcherSUI1771117.0048.5735
40SowaGER167616.0055.1729
40SarabiaMEX16131216.0039.0241
40ViscovichITA1681616.0040.0040
40LyneelFRA169158.0040.0040
41DillierSUI158915.0046.8832
42BatraneENG145414.0060.8723
42AdrielsonBRA1451014.0048.2829
43MacNeilCAN13101613.0033.3339
43ArthurBRA1371313.0039.3933
44HeitorBRA123912.0050.0024
44HeidrichSUI128412.0050.0024
44AmievaARG127712.0046.1526
44DresslerAUT124212.0066.6718
45BuenoARG118411.0047.8323
45ZdybekPOL116711.0045.8324
46AzaadARG103610.0052.6319
46AveiroARG101910.0050.0020
46LewandowskiPOL105510.0050.0020
46RingøenNOR103110.0071.4314
47VirgenMEX9459.0050.0018
47Dal CorsoITA9149.0064.2914
48RussellCAN8628.0050.0016
48TrummerAUT87118.0030.7726
49Pfretzschner, L.GER7307.0070.0010
49MermerTUR7157.0053.8513
49BialokozENG7547.0043.7516
50GabrielBRA6136.0060.0010
51HajósHUN5235.0050.0010