Challenge - Saquarema, BRA - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Blockers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamBlokkenstuff-blocksFoutenSEReboundsREBGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchEfficiëntie %EfficI altTA
1BeneshUSA3436234.25-2.1593
2HörlAUT2714163.8622.8157
3StankeviciusLTU24151118.0050
3BudingerUSA243122-9.0977
4EvandroBRA2134203.50-17.3375
5van de VeldeNED182544.50-14.8947
6PedrosaPOR172753.40-20.4149
6BrunnerUSA175154.2532.4337
7AlisonBRA161364.008.5735
8Capogrosso N.ARG1521103.00-13.0446
9AlayoCUB1419132.80-10.8746
10SamoilovsLAT13753.2524.0025
10MétralSUI1313102.600.0036
11DearingCAN111325.50-7.6926
12SaymonBRA101532.50-17.8628
13LlambíasURU91244.50-12.0025
13Aye, Q.FRA92134.50-36.3633
13Dal CorsoITA91049.00-4.3523
14Seidl, R.AUT82052.67-36.3633
15KrattigerSUI71353.50-24.0025
15HerreraESP713102.33-20.0030
15RossiITA7125-20.8324
16AravenaCHI6313.0030.0010
16DroguettCHI6943.00-15.7919
16BassereauFRA6443.0014.2914
16PenningaNED6763.00-5.2619
16ViniciusBRA6311.5030.0010
16ErmacoraAUT6653.000.0017
16HodgesAUS6762.00-5.2619
17SmedinsLAT5951.25-21.0519
17KantorPOL584-17.6517
17McHughAUS5341.6716.6712
18MermerTUR4824.00-28.5714
18T. SanderUSA4432.000.0011
18ArthurBRA4524.00-9.0911
18Huerta P.ESP4332.0010.0010
18GaviraESP41021.33-37.5016
18RudolPOL4132-47.3719
19SowaGER3513.00-22.229
19ZürcherSUI3513.00-22.229
19BialokozENG3233.0012.508
19RussellCAN3213.0016.676
19EvansUSA343-10.0010
19Mol, H.NOR31291.50-37.5024
19SchubertAUS3211.0016.676
20AzaadARG2202.000.004
20AmievaARG2312.00-16.676
20LewandowskiPOL2422.00-25.008
20Huerta A.ESP2631.00-36.3611
20HorstAUT2110.2925.004
21HeidrichSUI1411.00-50.006
21SarabiaMEX1101.000.002
21VirgenMEX1201.00-33.333
21HajósHUN1211.00-25.004
21DresslerAUT1401.00-60.005
21PartainUSA1130.120.005
21RingøenNOR1021.0033.333
21BreerSUI1000.50100.001
21BurnettAUS1150.330.007
22DiazCUB0210.00-66.673
22HeitorBRA0320.00-60.005
22GabrielBRA0000
22KnasasLTU010-100.001
22DillierSUI0000
22Pfretzschner, L.GER0000
22HannibalURU0000
22BuenoARG0100.00-100.001
22SchachterCAN0110.00-50.002
22UrluTUR0010.000.001
22CamposPOR0000
22OscarBRA0000
22AveiroARG0000
22Aye, C.FRA0100.00-100.001
22JordanSUI0000
22StréliHUN0010.000.001
22Capogrosso T.ARG0410.00-80.005
22ViscovichITA0010.000.001
22BatraneENG0000
22CrabbUSA0000
22MacNeilCAN0100.00-100.001
22HaussenerSUI0100.00-100.001
22ZdybekPOL0000
22LyneelFRA0010.000.001
22AdrielsonBRA0200.00-100.002
22TrummerAUT0000
22Mol, M.NOR0000
22ArthurBRA0100.00-100.001
22LuiniNED0300.00-100.003
22PristauzAUT0610.00-85.717
22BerntsenNOR0100.00-100.001
22ImmersNED0000
22Crabb Tr.USA0110.00-50.002
22LupoITA010-100.001
22WallerAUT0000