Challenge - Saquarema, BRA - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Diggers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamDigsgreat-saveFoutenSEPassesRecGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1PartainUSA7018248.7562.50112
2EvansUSA68172362.96108
3HorstAUT5611168.0067.4783
4HaussenerSUI54101610.8067.5080
5DiazCUB53251410.6057.6192
6ArthurBRA5120118.5062.2082
7BudingerUSA435975.4457
8Capogrosso T.ARG392297.8055.7170
8ImmersNED392159.7560.0065
9OscarBRA3816109.5059.3864
10KnasasLTU3313663.4652
11CamposPOR3119146.2048.4464
11ViniciusBRA312177.7552.5459
12Crabb Tr.USA293187.2558.0050
13SchubertAUS274149.0060.0045
14HannibalURU247412.0068.5735
14PristauzAUT24858.0064.8637
15Capogrosso N.ARG236124.6056.1041
15HörlAUT23593.2962.1637
16SchachterCAN226311.0070.9731
16LuiniNED224611.0068.7532
17AravenaCHI202410.0076.9226
17BurnettAUS204136.6754.0537
18MétralSUI19683.8057.5833
18BrunnerUSA19584.7559.3832
19CrabbUSA18849.0060.0030
19BerntsenNOR18949.0058.0631
20SmedinsLAT175124.2550.0034
20BeneshUSA17742.1260.7128
20BreerSUI17758.5058.6229
20LupoITA178458.6229
21SamoilovsLAT16334.0072.7322
21JordanSUI166616.0057.1428
21WallerAUT16518.0072.7322
22PedrosaPOR154113.0050.0030
22Aye, C.FRA151437.5046.8832
22T. SanderUSA15517.5071.4321
23EvandroBRA14862.3350.0028
23HerreraESP14424.6770.0020
24LyneelFRA13256.5065.0020
24KantorPOL137552.0025
24RossiITA137356.5223
25DroguettCHI12876.0044.4427
25MacNeilCAN124312.0063.1619
25AdrielsonBRA128412.0050.0024
25Huerta A.ESP12576.0050.0024
26GaviraESP11133.6773.3315
26SaymonBRA111032.7545.8324
26McHughAUS112103.6747.8323
27BatraneENG103210.0066.6715
28DillierSUI9129.0075.0012
28StankeviciusLTU92269.2313
28SarabiaMEX9839.0045.0020
28UrluTUR9219.0075.0012
29AlisonBRA8542.0047.0617
29StréliHUN8038.0072.7311
29Mol, M.NOR8038.0072.7311
29RudolPOL810633.3324
29HodgesAUS8382.6742.1119
30VirgenMEX7107.0087.508
30ZdybekPOL7427.0053.8513
31BuenoARG6226.0060.0010
31ViscovichITA6546.0040.0015
31ArthurBRA6026.0075.008
31Seidl, R.AUT6352.0042.8614
32AlayoCUB5761.0027.7818
32Pfretzschner, L.GER5625.0038.4613
32Dal CorsoITA5435.0041.6712
32TrummerAUT5315.0055.569
32ErmacoraAUT5312.5055.569
33GabrielBRA4564.0026.6715
33LlambíasURU4022.0066.676
33AveiroARG4634.0030.7713
33Aye, Q.FRA4122.0057.147
33ZürcherSUI4304.0057.147
33RussellCAN4104.0080.005
33Huerta P.ESP4552.0028.5714
33KrattigerSUI4032.0057.147
33PenningaNED4112.0066.676
34BialokozENG3003.00100.003
34BassereauFRA3201.5060.005
34RingøenNOR3043.0042.867
34van de VeldeNED3540.7525.0012
35HeidrichSUI2022.0050.004
35LewandowskiPOL2102.0066.673
35Mol, H.NOR2201.0050.004
36DearingCAN1010.5050.002
36AzaadARG1101.0050.002
36MermerTUR1011.0050.002
36AmievaARG1421.0014.297
36DresslerAUT1201.0033.333
37HeitorBRA0110.000.002
37SowaGER0000
37HajósHUN0010.000.001