Challenge - Saquarema, BRA - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Receivers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamSuccesvolSuccesfulFoutenSEPogingenAttGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1DillierSUI51275.0015.1533
2PartainUSA32780.383.6183
3KnasasLTU22623.0366
3BeneshUSA2121770.251.05191
4UrluTUR12311.002.9434
4HajósHUN12131.006.2516
4CrabbUSA12550.501.7258
4HaussenerSUI131260.200.77130
4EvansUSA171450.65153
4HorstAUT141340.140.72139
4GaviraESP14640.331.4569
4SchubertAUS12320.332.8635
5DiazCUB021330.000.00135
5HeitorBRA01250.000.0026
5AlayoCUB02520.000.0054
5GabrielBRA0360.000.009
5HeidrichSUI0090.000.009
5StankeviciusLTU010510.0061
5SmedinsLAT01540.000.0055
5SowaGER03250.000.0028
5Pfretzschner, L.GER0160.000.007
5SamoilovsLAT051160.000.00121
5SarabiaMEX02340.000.0036
5LlambíasURU08660.000.0074
5HannibalURU00180.000.0018
5VirgenMEX0090.000.009
5BuenoARG00160.000.0016
5SchachterCAN00210.000.0021
5DearingCAN03530.000.0056
5AzaadARG00170.000.0017
5PedrosaPOR041270.000.00131
5CamposPOR02560.000.0058
5MermerTUR0020.000.002
5OscarBRA031020.000.00105
5AmievaARG01270.000.0028
5AveiroARG00100.000.0010
5AlisonBRA01290.000.0030
5Aye, C.FRA03560.000.0059
5JordanSUI0070.000.007
5Aye, Q.FRA02250.000.0027
5ZürcherSUI02360.000.0038
5StréliHUN00240.000.0024
5Capogrosso N.ARG01800.000.0081
5Capogrosso T.ARG021000.000.00102
5ViscovichITA00350.000.0035
5AravenaCHI02340.000.0036
5Dal CorsoITA0060.000.006
5DroguettCHI01450.000.0046
5T. SanderUSA00230.000.0023
5BatraneENG00230.000.0023
5BialokozENG0580.000.0013
5MacNeilCAN01340.000.0035
5RussellCAN0050.000.005
5MétralSUI05400.000.0045
5ZdybekPOL01150.000.0016
5BassereauFRA03320.000.0035
5LyneelFRA02300.000.0032
5LewandowskiPOL02180.000.0020
5AdrielsonBRA00110.000.0011
5BudingerUSA061090.00115
5ArthurBRA00310.000.0031
5DresslerAUT0090.000.009
5Huerta P.ESP01460.000.0047
5TrummerAUT01260.000.0027
5Huerta A.ESP00190.000.0019
5Mol, M.NOR01350.000.0036
5RingøenNOR0030.000.003
5ArthurBRA031360.000.00139
5KrattigerSUI03260.000.0029
5EvandroBRA04620.000.0066
5BreerSUI04520.000.0056
5HörlAUT0101460.000.00156
5LuiniNED01370.000.0038
5PenningaNED01580.000.0059
5HerreraESP01330.000.0034
5ViniciusBRA031180.000.00121
5PristauzAUT05470.000.0052
5Seidl, R.AUT03800.000.0083
5SaymonBRA01430.000.0044
5BerntsenNOR05370.000.0042
5Mol, H.NOR01460.000.0047
5KantorPOL00290.0029
5RudolPOL02770.0079
5BurnettAUS02360.000.0038
5van de VeldeNED01490.000.0050
5McHughAUS05810.000.0086
5ImmersNED021020.000.00104
5Crabb Tr.USA06810.000.0087
5BrunnerUSA09890.000.0098
5LupoITA00460.0046
5RossiITA04530.0057
5WallerAUT0030.000.003
5ErmacoraAUT04740.000.0078
5HodgesAUS07860.000.0093