Challenge - Saquarema, BRA - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Diggers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamDigsgreat-saveFoutenSEPassesRecGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1PaulikieneLTU92455410.2248.17191
2VitoriaBRA7291773.4798
3MenegattiITA60143110.0057.14105
4VictoriaBRA5927269.8352.68112
5GruszczynskaPOL5816139.6766.6787
6LobatoESP407118.0068.9758
7ParkkinenFIN397147.8065.0060
7TaináBRA3914156.5057.3568
7ZoéSUI3910199.7557.3568
8SchützenhöferAUT3513168.7554.6964
8Klinger R.AUT359158.7559.3259
9Van de VeldeGER3411517.0068.0050
10QuiggleUSA3391116.5062.2653
10GottardiITA331475.5061.1154
11McBainCAN315515.5075.6141
11TalitaBRA311157.7565.9647
12AhtiainenFIN309310.0071.4342
12PaulaESP30587.5069.7743
13LudwigGER297205.8051.7956
13HarwardUSA2915159.6749.1559
13ThamelaBRA291657.2558.0050
13StochlovaCZE291179.6761.7047
14RaupelyteLTU2712143.0050.9453
14BorgerGER2781213.5057.4547
15MichellePAR266713.0066.6739
15WachowiczPOL261394.3354.1748
16ReikaJPN257612.5065.7938
16X. Y. XiaCHN25598.3364.1039
17Klinger D.AUT24876.0061.5439
17FloresMEX24648.0070.5934
17LilianaESP2414106.0050.0048
18AndressaBRA2316651.1145
18Taiana LimaBRA23667.6765.7135
18RichardFRA23577.6765.7135
19Sinisalo, S.FIN22574.4064.7134
19J. J. ZengCHN223511.0073.3330
20CarroESP201144.0057.1435
21PlacetteFRA195156.3348.7239
21IshiiJPN1910359.3832
22EsméeSUI18354.5069.2326
23JosiBRA175317.0068.0025
24HegeileBRA167115.3347.0634
25KociolekPOL159215.0057.6926
26Carol HortaBRA141214.0082.3517
26GutierrezMEX149104.6742.4233
27ErikaPAR13556.5056.5223
27Lutz A.SUI13726.5059.0922
27KolinskeUSA13434.3365.0020
27LahtiFIN13814.3359.0922
27SchneiderGER13446.5061.9021
28SuzukaJPN12336.0066.6718
28HermannovaCZE12854.0048.0025
29MurphyUSA11635.5055.0020
29XueCHN11333.6764.7117
29M.M. LinCHN11545.5055.0020
30PlesiutschnigAUT10452.5052.6319
30LippmannGER10252.0058.8217
30SudeGER10235.0066.6715
31AlineBRA9949.0040.9122
31AlyCAN9069.0060.0015
31JulhiaBRA9329.0064.2914
31BélangerCAN9614.5056.2516
32LodejPOL8458.0047.0617
32Flavia MouraBRA81048.0036.3622
32MurakamiJPN8628.0050.0016
32BenteleSUI8414.0061.5413
32van Driel, E.NED8624.0050.0016
32VieiraFRA8118.0080.0010
32IttlingerGER8584.0038.1021
32MizoeJPN84353.3315
33MardonesCHI7017.0087.508
33CarolBRA7317.0063.6411
33LarissaBRA7627.0046.6715
33Carol GoerlBRA7337.0053.8513
33Piersma E.NED7637.0043.7516
34SakurakoJPN6146.0054.5511
34Piersma B.NED6323.0054.5511
35FabrineBRA5215.0062.508
35ChristGER5042.5055.569
35ChamereauFRA5135.0055.569
36NaianaBRA4014.0080.005
36TeresaBRA4134.0050.008
37RenJPN3103.0075.004
37Rosimeire LimaBRA3203.0060.005
38AmandaCHI2012.0066.673
38KatieCAN2012.0066.673
38Ana LuizaBRA2142.0028.577
38van Driel, M.NED2422.0025.008
39NonJPN1321.0016.676
40TalitaBRA0020.000.002