Challenge - Saquarema, BRA - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Receivers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamSuccesvolSuccesfulFoutenSEPogingenAttGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1RaupelyteLTU2131130.221.56128
2Sinisalo, S.FIN111880.201.00100
2ParkkinenFIN14360.202.4441
2KociolekPOL11151.005.8817
2GruszczynskaPOL12950.171.0298
2GottardiITA1101320.170.70143
2EsméeSUI14620.251.4967
3PaulikieneLTU082380.000.00246
3RenJPN03290.000.0032
3NonJPN0020.000.002
3MardonesCHI0140.000.005
3AmandaCHI07250.000.0032
3ReikaJPN03240.000.0027
3CarolBRA02220.000.0024
3SuzukaJPN01350.000.0036
3LarissaBRA01110.000.0012
3AlineBRA01150.000.0016
3SchützenhöferAUT04930.000.0097
3NaianaBRA03190.000.0022
3PlesiutschnigAUT05280.000.0033
3AlyCAN01170.000.0018
3QuiggleUSA02430.000.0045
3MurphyUSA00210.000.0021
3KatieCAN03180.000.0021
3MichellePAR02310.000.0033
3LodejPOL05330.000.0038
3ErikaPAR07450.000.0052
3Flavia MouraBRA01320.000.0033
3Klinger R.AUT06890.000.0095
3Klinger D.AUT05520.000.0057
3FabrineBRA00170.000.0017
3Van de VeldeGER02200.000.0022
3Ana LuizaBRA04140.000.0018
3Carol HortaBRA02170.000.0019
3ChristGER07340.000.0041
3MurakamiJPN09240.000.0033
3BenteleSUI01310.000.0032
3Lutz A.SUI02460.000.0048
3SakurakoJPN02100.000.0012
3JulhiaBRA00260.000.0026
3CarroESP010860.000.0096
3Rosimeire LimaBRA0240.000.006
3LobatoESP011650.000.0076
3TeresaBRA00130.000.0013
3Piersma B.NED02450.000.0047
3TalitaBRA03170.000.0020
3van Driel, E.NED01110.000.0012
3LudwigGER01360.000.0037
3VieiraFRA02180.000.0020
3ChamereauFRA05130.000.0018
3LippmannGER081280.000.00136
3McBainCAN06620.000.0068
3Carol GoerlBRA01380.000.0039
3JosiBRA0250.000.007
3BélangerCAN0070.000.007
3Piersma E.NED03310.000.0034
3van Driel, M.NED0110.000.002
3GutierrezMEX04330.000.0037
3FloresMEX03770.000.0080
3WachowiczPOL09960.000.00105
3AndressaBRA061020.00108
3VitoriaBRA06840.0090
3BorgerGER00430.000.0043
3KolinskeUSA04540.000.0058
3HarwardUSA05620.000.0067
3IttlingerGER04570.000.0061
3XueCHN02160.000.0018
3X. Y. XiaCHN04910.000.0095
3ThamelaBRA051000.000.00105
3TalitaBRA07250.000.0032
3MenegattiITA031010.000.00104
3Taiana LimaBRA08740.000.0082
3HegeileBRA04320.000.0036
3RichardFRA06520.000.0058
3PlacetteFRA09540.000.0063
3AhtiainenFIN02540.000.0056
3J. J. ZengCHN06610.000.0067
3M.M. LinCHN0180.000.009
3LahtiFIN04310.000.0035
3IshiiJPN02290.0031
3HermannovaCZE06650.000.0071
3MizoeJPN02390.0041
3StochlovaCZE04420.000.0046
3VictoriaBRA08900.000.0098
3TaináBRA061290.000.00135
3ZoéSUI01770.000.0078
3SchneiderGER00170.000.0017
3SudeGER04570.000.0061
3PaulaESP08660.000.0074
3LilianaESP03720.000.0075