Challenge - Saquarema, BRA - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Servers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamPuntenserve-pointsFoutenSEPogingenAttGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1GottardiITA2630834.3318.71139
2WachowiczPOL1825753.0015.25118
3PaulikieneLTU16271951.786.72238
4AhtiainenFIN144594.6718.1877
5RaupelyteLTU12171881.335.53217
6BenteleSUI1113225.5023.9146
7CarroESP1019842.008.85113
7Taiana LimaBRA1011513.3313.8972
7VictoriaBRA10211161.676.80147
8Sinisalo, S.FIN912691.8010.0090
8ParkkinenFIN97741.8010.0090
8IshiiJPN934017.3152
8PaulaESP99812.259.0999
9LippmannGER819761.607.77103
9ThamelaBRA88642.0010.0080
9MenegattiITA8111381.335.10157
10Klinger R.AUT710721.757.8789
10LobatoESP712741.407.5393
10LudwigGER718841.406.42109
11KolinskeUSA67652.007.6978
11ZoéSUI66891.505.94101
12QuiggleUSA58382.509.8051
12MurphyUSA54262.5014.2935
12Van de VeldeGER53382.5010.8746
12ChristGER57242.5013.8936
12FloresMEX56541.677.6965
12GruszczynskaPOL541130.834.10122
12AndressaBRA5161014.10122
12VitoriaBRA58974.55110
12X. Y. XiaCHN56581.677.2569
12EsméeSUI515681.255.6888
13SchützenhöferAUT414681.004.6586
13ErikaPAR46342.009.0944
13van Driel, E.NED41392.009.0944
13BélangerCAN45302.0010.2639
13van Driel, M.NED43134.0020.0020
13XueCHN45541.336.3563
13TalitaBRA44731.004.9481
13PlacetteFRA48601.335.5672
13M.M. LinCHN41292.0011.7634
13LahtiFIN44381.338.7046
14ReikaJPN310271.507.5040
14AlineBRA31143.0016.6718
14PlesiutschnigAUT37600.754.2970
14MichellePAR34411.506.2548
14Flavia MouraBRA32233.0010.7128
14Carol HortaBRA32123.0017.6517
14Lutz A.SUI34311.507.8938
14JulhiaBRA34143.0014.2921
14GutierrezMEX318351.005.3656
14HarwardUSA31591.004.7663
14RichardFRA37481.005.1758
14StochlovaCZE35521.005.0060
15KociolekPOL24232.006.9029
15Klinger D.AUT28580.502.9468
15Ana LuizaBRA20112.0015.3813
15IttlingerGER29371.004.1748
15HegeileBRA27520.673.2861
15J. J. ZengCHN22321.005.5636
15HermannovaCZE27600.672.9069
15MizoeJPN25325.1339
15LilianaESP25750.502.4482
16RenJPN1391.007.6913
16NonJPN15101.006.2516
16MardonesCHI11141.006.2516
16SuzukaJPN16290.502.7836
16NaianaBRA11101.008.3312
16KatieCAN13101.007.1414
16LodejPOL18211.003.3330
16FabrineBRA12251.003.5728
16MurakamiJPN16201.003.7027
16Rosimeire LimaBRA11141.006.2516
16TeresaBRA13111.006.6715
16Piersma B.NED111210.503.0333
16VieiraFRA12131.006.2516
16JosiBRA11261.003.5728
16Piersma E.NED12131.006.2516
16BorgerGER15520.501.7258
16TaináBRA171280.170.74136
16SudeGER13250.503.4529
17AmandaCHI0170.000.008
17CarolBRA01140.000.0015
17LarissaBRA02130.000.0015
17AlyCAN01120.000.0013
17SakurakoJPN01200.000.0021
17TalitaBRA01130.000.0014
17ChamereauFRA05130.000.0018
17McBainCAN01460.000.0047
17Carol GoerlBRA02160.000.0018
17SchneiderGER04320.000.0036