Women's Club World Championship 2021 - best servers player's stats

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamPuntenserve-pointsFoutenSEPogingenAttGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1FedorovtsevaRUS58381.259.8051
2NeriTUR41431.008.3348
2EgonuITA48491.006.5661
2LazarevaRUS44391.008.5147
2DikenTUR44441.007.6952
2ÖzbayTUR46661.005.2676
2HaakSWE412291.008.8945
3ThaisaBRA39230.758.5735
3BuseTUR33190.7512.0025
3BARTSCH-HACKLEYUSA36410.756.0050
4Pri DaroitBRA210330.504.4445
4UfimtsevaKAZ22161.0010.0020
4WołoszPOL22450.504.0849
4GabiBRA24570.503.1763
4GüneşTUR26340.504.7642
5Carol GattazBRA13300.252.9434
5CuttinoUSA12180.254.7621
5MeisterKAZ1030.5025.004
5RadenkovicSRB10150.506.2516
5PlummerUSA16350.252.3842
5CourtneyUSA15540.251.6760
5FolieITA16160.254.3523
5SyllaITA12190.254.5522
5DicleTUR11140.256.2516
5ErdemTUR14460.251.9651
5Popović M.SRB14260.253.2331
5BuketTUR1030.2525.004
5AkmanTUR1010.2550.002
5OgboguUSA10240.254.0025
5BozTUR12190.254.5522
6MacrisBRA03430.000.0046
6Julia KudiessBRA0290.000.0011
6KisyBRA0030.000.003
6Julia MoreiraBRA0000
6PriscilaBRA01150.000.0016
6LuizaBRA0010.000.001
6PriscilaBRA0030.000.003
6RebecaBRA0000
6LéiaBRA0000
6NurbergenovaKAZ0000
6AnarkulovaKAZ03160.000.0019
6BalagazinovaKAZ0000
6SitkazinovaKAZ0000
6IssayevaKAZ0020.000.002
6KenzhebaevaKAZ0010.000.001
6BelovaKAZ0010.000.001
6BeketKAZ0000
6KodolaUKR00150.000.0015
6De La CruzDOM04100.000.0014
6AnikonovaKAZ00120.000.0012
6CaravelloITA0090.000.009
6ButiganCRO0000
6De KruijfNED05280.000.0033
6OmoruyiITA0000
6De GennaroITA0000
6VuchkovaBUL02170.000.0019
6FrosiniITA0290.000.0011
6GennariITA0380.000.0011
6ÖrgeTUR0000
6BelizTUR0000
6CansuTUR0000
6NazTUR02240.000.0026
6Ana CristinaBRA0040.000.004
6IparTUR0000
6YuzgencTUR0000
6İveginTUR0110.000.002
6AykaçTUR0000
6MELISTUR0020.000.002
6AylinTUR0000
6CebecioğluTUR0000
6WalewskaBRA0010.000.001
6MartinezDOM01150.000.0016
6JineiryDOM0590.000.0014
6ClaudiaBRA01220.000.0023
6AngelicaBRA0050.000.005
6TainaraBRA0220.000.004
6BuijsNED01250.000.0026
6ArianeBRA0000
6KasielyBRA02140.000.0016
6JulianaBRA0000
6CarolBRA01170.000.0018
6VanessaBRA0130.000.004
6SuelenBRA0000
6LyaraBRA00130.000.0013