Espinho, Portugal - challenge - Beach Pro Tour 2022 - Best Receivers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamSuccesvolSuccesfulFoutenSEPogingenAttGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1MariafeAUS4271007.0028.19149
2Helland-HansenNOR248618.0025.8193
3ParkkinenFIN2181093.5015.22138
4Klinger D.AUT209764.0019.05105
5WorapeerachayakornTHA1913764.7517.59108
6Lutz A.SUI1512315.0038.4639
6IttlingerGER1511983.7512.10124
7YpmaNED147357.0025.0056
7SakurakoJPN145487.0020.9067
8OlimstadNOR130314.3329.5544
9NicoleCAN120454.0021.0557
10PaulaESP119941.389.65114
10Klinger R.AUT110612.2015.2872
10ClancyAUS119561.8314.4776
11OttensGER101710.0055.5618
11SavvyUSA102442.5017.8656
12LairdAUS94289.0021.9541
12NaraphornrapatTHA94262.2523.0839
13DormannCAN83208.0025.8131
13KliokmanaiteLTU82218.0025.8131
13RichardFRA83891.608.00100
14KlinkeGER71147.0031.8222
14MeganCAN72422.3313.7351
14MichellePAR72253.5020.5934
15GonzálezESP691600.753.43175
15ReikaJPN67841.506.1997
15PlacetteFRA611091.205.17116
16van Driel, E.NED5282.5033.3315
16AkikoJPN53322.5012.5040
16M.M. LinCHN57572.507.2569
16CapersUSA56721.256.0283
16ErikaPAR58512.507.8164
17SuzukaJPN45631.005.5672
17Piersma E.NED42304.0011.1136
17StochlovaCZE47821.334.3093
17StockmanUSA46491.336.7859
18PaulikieneLTU31113.0020.0015
18VitoriaBRA33480.505.5654
18KraftUSA34401.006.3847
18SchneiderGER32210.7511.5426
19LuninaUKR28720.502.4482
19LodejPOL23331.005.2638
19van Driel, M.NED2012.0066.673
19MurakamiJPN20151.0011.7617
19BenteleSUI2042.0033.336
19MurphyUSA2111510.291.22164
19HermannovaCZE25520.673.3959
19AndressaBRA2121540.331.19168
20DescampsFRA15291.002.8635
20LahtiFIN15580.171.5664
20AntunesPOR12201.004.3523
20DavidovaUKR13510.251.8255
20BellAUS1041.0020.005
20HarnettCAN1131.0020.005
20KociolekPOL12160.505.2619
21PospisilovaCZE02280.000.0030
21WilliamsCZE0150.000.006
21KinnaFRA0130.000.004
21FriedlAUT02290.000.0031
21Álvarez MESP00160.000.0016
21MorenoESP03650.000.0068
21Holzer K.AUT01140.000.0015
21OliveiraPOR0280.000.0010
21YurikaJPN02150.000.0017
21GruszczynskaPOL01270.000.0028
21WachowiczPOL01120.000.0013
21SvenssohnUSA0070.000.007
21RaceUSA03220.000.0025
21KrizanauskaiteLTU0101110.000.00121
21RaupelyteLTU02150.000.0017
21PolleyNZL02550.000.0057
21TakeJPN01290.000.0030
21ShibaJPN0020.000.002
21ZeimannNZL00270.000.0027
21UdomchaveeTHA02330.000.0035
21RadarongTHA0040.000.004
21X. Y. XiaCHN02110.000.0013
21QuiggleUSA05880.000.0093
21SudeGER02460.000.0048
21BorgerGER03590.000.0062
21HegeileBRA08700.000.0078
21Taiana LimaBRA04490.000.0053
21GallayARG04390.000.0043
21PereyraARG07590.000.0066
21GutierrezMEX0190.000.0010
21QuinteroMEX07560.000.0063
21PinheiroPOR01410.000.0042
21CastroPOR013700.000.0083