Maldives - challenge - Beach Pro Tour 2022 - Best Receivers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamSuccesvolSuccesfulFoutenSEPogingenAttGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1PlesiutschnigAUT33161235.5019.19172
2StockmanUSA2959123.20125
3Sinisalo, S.FIN19171812.388.76217
4ParkkinenFIN189702.2518.5697
5NaraphornrapatTHA17144023.9471
5LahtiFIN17111072.8312.59135
6MizoeJPN125574.0016.2274
6AhtiainenFIN126702.0013.6488
7KatieCAN116642.7513.5881
7StochlovaCZE118673.6712.7986
8AlyCAN104532.5014.9367
8WindeleffDEN1021310.0040.0025
8Klinger R.AUT102323.3322.7344
8J. DongCHN103225.0028.5735
9BisgaardDEN9299.0045.0020
9SchützenhöferAUT95461.5015.0060
9WangCHN932127.2733
10WorapeerachayakornTHA844115.0953
11CharanrutwadeeTHA734412.9654
11IshiiJPN73152.3328.0025
12SakurakoJPN63333.0014.2942
12HodelUSA62413.0012.2449
12YurikaJPN661141.204.76126
12Zhu LingdiCHN664610.3458
13WachowiczPOL54439.6252
13Klinger D.AUT57451.678.7757
14HarwardUSA4192.0028.5714
14GruszczynskaPOL46933.88103
14SestiniITA47234.0011.7634
14LaboureurGER410391.337.5553
15MurakamiJPN22261.006.6730
15HermannovaCZE27300.675.1339
15NicoleCAN21365.1339
16GebhardUSA1071.0012.508
16HortonUSA11100.508.3312
16SlabakovaUSA17380.502.1746
16ElekovaSVK15700.501.3276
16KraftUSA13730.201.3077
16X. Y. XiaCHN13220.253.8526
16AkikoJPN12590.201.6162
16GaffneyUSA141190.200.81124
16J. J. ZengCHN11401.002.3842
16Yuan LvwenCHN15310.502.7037
16MurphyUSA18810.251.1190
16KraftUSA110701.2381
17RaceUSA05250.000.0030
17MaruyamaJPN0160.000.007
17ZanaUSA041150.000.00119
17ScolesUSA04640.000.0068
17RikoJPN00290.000.0029
17HabaguchiJPN0020.000.002
17MiyukiJPN04330.000.0037
17Wiesmeyr St.AUT01310.000.0032
17FreibergerAUT01130.000.0014
17HarmanovaSVK04220.000.0026
17AshushISR02190.000.0021
17DaveISR00110.000.0011
17MiharuJPN0020.000.002
17UrataJPN02310.000.0033
17LippmannGER05180.000.0023
17GrüneGER0170.000.008
17DittaITA0030.000.003
17WheelerUSA03950.000.0098
17M.M. LinCHN08630.000.0071
17ShibaJPN02190.000.0021
17TakeJPN01160.000.0017
17RadarongTHA07170.0024
17SavvyUSA09770.000.0086
17Wang X. X.CHN0090.000.009
17Lovsin, T.SLO03480.000.0051
17KotnikSLO03280.000.0031
17SchulzGER05640.000.0069
17Makhno, In.UKR05330.000.0038
17Makhno, Ir.UKR03380.000.0041
17Helland-HansenNOR02300.000.0032
17OlimstadNOR03460.000.0049
17MeganCAN0170.008
17QuiggleUSA07560.000.0063