Uberlandia, Brazil - elite16 - Beach Pro Tour 2022 - Schedule & Results
Filter op
Poule
❮- Voorronde
- Tweede ronde
- Poule A
- Poule B
- Poule C
- Poule D
- Kwartfinales
- Halve finale
- Finale 3e plaats
- Finale
Geslacht
❮- Mannen
- Vrouwen
Team
❮- Argentinië
- Austria
- Brazilië
- Canada
- Chile
- England
- Finland
- Japan
- Mexico
- Noorwegen
- Turkije
- Uruguay
- USA
Plaats
❮- Uberlandia
november
❮- november
november 09, 2022
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #1
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Arthur
Arthur
0
:
0
woensdag
09 nov, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #3
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Arthur
Arthur
Adrielson
Adrielson
0
:
0
woensdag
09 nov, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #4
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
BYE
BYE
0
:
0
woensdag
09 nov, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #5
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Hannibal
Hannibal
Cairus
Cairus
0
:
0
woensdag
09 nov, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #6
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
BYE
BYE
0
:
0
woensdag
09 nov, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
MacNeil
MacNeil
Russell
Russell
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #7
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Pascariuc P.
Pascariuc P.
Leitner, L.
Leitner, L.
0
:
0
woensdag
09 nov, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #8
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
BYE
BYE
0
:
0
woensdag
09 nov, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Urlu
Urlu
Mermer
Mermer
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Man #2
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Gabriel
Gabriel
Felipe Alves
Felipe Alves
2
:
1
woensdag
09 nov, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Friedl, F.
Friedl, F.
Schnetzer
Schnetzer
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
18-21
25-23
15-12
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Central court - Man #11
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Hannibal
Hannibal
Cairus
Cairus
2
:
0
woensdag
09 nov, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
MacNeil
MacNeil
Russell
Russell
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
21-18
21-14
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Central court - Man #10
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Arthur
Arthur
Adrielson
Adrielson
2
:
1
woensdag
09 nov, 2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
23-21
17-21
15-7
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Central court - Man #12
2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Pascariuc P.
Pascariuc P.
Leitner, L.
Leitner, L.
1
:
2
woensdag
09 nov, 2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Urlu
Urlu
Mermer
Mermer
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
21-16
16-21
18-20
november 10, 2022
Uitslag
Main Draw - Poule B - Central court - Vrouw #3
2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
21-16
21-14
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 2 - Vrouw #4
2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Lahti
Lahti
Ahtiainen
Ahtiainen
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Josi
Josi
Carol Goerl
Carol Goerl
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
21-12
21-10
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Vrouw #7
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
2
:
1
donderdag
10 nov, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
19-21
27-25
15-13
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 2 - Vrouw #8
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Shiba
Shiba
Take
Take
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
21-11
21-10
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Man #7
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Bruno Schmidt
Bruno Schmidt
Saymon
Saymon
1
:
2
donderdag
10 nov, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Vinicius
Vinicius
Evandro
Evandro
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
21-19
15-21
11-15
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 2 - Man #8
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Virgen
Virgen
Sarabia
Sarabia
0
:
2
donderdag
10 nov, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Arthur
Arthur
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
18-21
18-21
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Vrouw #1
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Duda
Duda
Ana Patrícia
Ana Patrícia
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Maria Antonelli
Maria Antonelli
Fernanda
Fernanda
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
21-15
21-12
Uitslag
Main Draw - Poule A - Veld 2 - Vrouw #2
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Talita
Talita
Thamela
Thamela
2
:
1
donderdag
10 nov, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ana Luiza
Ana Luiza
Carol Horta
Carol Horta
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
21-17
20-22
15-7
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Man #1
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Renato
Renato
Vitor Felipe
Vitor Felipe
1
:
2
donderdag
10 nov, 2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Pristauz
Pristauz
Ermacora
Ermacora
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
24-22
14-21
12-15
Uitslag
Main Draw - Poule A - Veld 2 - Man #2
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Arthur
Arthur
Adrielson
Adrielson
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
21-16
21-15
Uitslag
Main Draw - Poule B - Central court - Man #3
2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
21-16
21-18
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 2 - Man #4
2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Hannibal
Hannibal
Cairus
Cairus
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
21-14
21-13
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Man #5
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
George
George
Andre
Andre
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Capogrosso T.
Capogrosso T.
Capogrosso N.
Capogrosso N.
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
21-18
22-20
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 2 - Man #6
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Hörl
Hörl
Horst
Horst
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Urlu
Urlu
Mermer
Mermer
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
21-19
21-14
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 2 - Vrouw #15
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
0
:
2
donderdag
10 nov, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
17-21
18-21
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Vrouw #16
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
2
:
1
donderdag
10 nov, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Shiba
Shiba
Take
Take
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
21-17
19-21
15-12
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Man #15
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Bruno Schmidt
Bruno Schmidt
Saymon
Saymon
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Virgen
Virgen
Sarabia
Sarabia
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
21-17
21-17
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 2 - Man #16
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Vinicius
Vinicius
Evandro
Evandro
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Arthur
Arthur
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
22-20
21-16
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Vrouw #9
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Duda
Duda
Ana Patrícia
Ana Patrícia
2
:
1
donderdag
10 nov, 2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Talita
Talita
Thamela
Thamela
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
18-21
22-20
19-17
Uitslag
Main Draw - Poule A - Veld 2 - Vrouw #10
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Maria Antonelli
Maria Antonelli
Fernanda
Fernanda
2
:
1
donderdag
10 nov, 2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ana Luiza
Ana Luiza
Carol Horta
Carol Horta
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
17-21
22-20
15-11
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Vrouw #5
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Rivas Zapata
Rivas Zapata
Chris
Chris
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
21-15
21-17
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 2 - Vrouw #6
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Ishii
Ishii
Mizoe
Mizoe
2
:
0
donderdag
10 nov, 2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Suzuka
Suzuka
Reika
Reika
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
21-14
21-14
november 11, 2022
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 2 - Man #11
2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
2
:
1
vrijdag
11 nov, 2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
18-21
21-15
15-12
Uitslag
Main Draw - Poule B - Central court - Man #12
2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
2
:
1
vrijdag
11 nov, 2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Hannibal
Hannibal
Cairus
Cairus
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
19-21
27-25
15-10
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Man #13
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
George
George
Andre
Andre
2
:
1
vrijdag
11 nov, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Hörl
Hörl
Horst
Horst
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
21-18
16-21
15-12
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 2 - Man #14
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Capogrosso T.
Capogrosso T.
Capogrosso N.
Capogrosso N.
2
:
1
vrijdag
11 nov, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Urlu
Urlu
Mermer
Mermer
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
18-21
21-19
15-8
Uitslag
Main Draw - Poule B - Central court - Vrouw #11
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
vrijdag
11 nov, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Lahti
Lahti
Ahtiainen
Ahtiainen
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
21-16
22-20
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 2 - Vrouw #12
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
2
:
0
vrijdag
11 nov, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Josi
Josi
Carol Goerl
Carol Goerl
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Vrouw #13
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
:
0
vrijdag
11 nov, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ishii
Ishii
Mizoe
Mizoe
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
21-17
21-13
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 2 - Vrouw #14
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Rivas Zapata
Rivas Zapata
Chris
Chris
0
:
2
vrijdag
11 nov, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Suzuka
Suzuka
Reika
Reika
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
18-21
18-21
Uitslag
Main Draw - Poule A - Veld 2 - Man #17
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
2
:
0
vrijdag
11 nov, 2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Pristauz
Pristauz
Ermacora
Ermacora
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
21-16
21-16
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Man #18
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Renato
Renato
Vitor Felipe
Vitor Felipe
2
:
1
vrijdag
11 nov, 2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Arthur
Arthur
Adrielson
Adrielson
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
22-20
16-21
15-8
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 2 - Man #19
2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
2
:
1
vrijdag
11 nov, 2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
18-21
21-17
15-12
Uitslag
Main Draw - Poule B - Central court - Man #20
2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
2
:
0
vrijdag
11 nov, 2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Hannibal
Hannibal
Cairus
Cairus
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
21-19
21-17
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 2 - Man #21
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Hörl
Hörl
Horst
Horst
2
:
1
vrijdag
11 nov, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Capogrosso T.
Capogrosso T.
Capogrosso N.
Capogrosso N.
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
21-16
14-21
15-11
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Man #22
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
George
George
Andre
Andre
2
:
0
vrijdag
11 nov, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Urlu
Urlu
Mermer
Mermer
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
21-13
21-19
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Vrouw #23
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
2
:
1
vrijdag
11 nov, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
21-16
14-21
16-14
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 2 - Vrouw #24
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
2
:
0
vrijdag
11 nov, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Shiba
Shiba
Take
Take
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
21-17
21-17
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 2 - Man #23
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Virgen
Virgen
Sarabia
Sarabia
0
:
2
vrijdag
11 nov, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Vinicius
Vinicius
Evandro
Evandro
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
15-21
14-21
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Man #24
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Bruno Schmidt
Bruno Schmidt
Saymon
Saymon
0
:
2
vrijdag
11 nov, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Arthur
Arthur
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
19-21
19-21
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Vrouw #17
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Talita
Talita
Thamela
Thamela
0
:
2
vrijdag
11 nov, 2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Maria Antonelli
Maria Antonelli
Fernanda
Fernanda
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
18-21
22-24
Uitslag
Main Draw - Poule A - Veld 2 - Vrouw #18
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Duda
Duda
Ana Patrícia
Ana Patrícia
2
:
0
vrijdag
11 nov, 2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ana Luiza
Ana Luiza
Carol Horta
Carol Horta
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Main Draw - Poule B - Central court - Vrouw #19
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Lahti
Lahti
Ahtiainen
Ahtiainen
2
:
1
vrijdag
11 nov, 2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
21-16
14-21
15-13
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 2 - Vrouw #20
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
vrijdag
11 nov, 2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Josi
Josi
Carol Goerl
Carol Goerl
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
november 12, 2022
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Veld 2 - Vrouw #27
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
:
1
zaterdag
12 nov, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Maria Antonelli
Maria Antonelli
Fernanda
Fernanda
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
16-21
23-21
15-9
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Vrouw #28
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
1
:
2
zaterdag
12 nov, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Carol
Carol
Barbara
Barbara
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
21-16
16-21
13-15
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Vrouw #25
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Duda
Duda
Ana Patrícia
Ana Patrícia
2
:
0
zaterdag
12 nov, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ishii
Ishii
Mizoe
Mizoe
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
21-9
21-14
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Veld 2 - Vrouw #26
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Lahti
Lahti
Ahtiainen
Ahtiainen
0
:
2
zaterdag
12 nov, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
12-21
14-21
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Man #25
2022
15:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
0
:
2
zaterdag
12 nov, 2022
15:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Arthur
Arthur
15:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
19-21
19-21
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Veld 2 - Man #26
2022
15:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Renato
Renato
Vitor Felipe
Vitor Felipe
2
:
0
zaterdag
12 nov, 2022
15:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Vinicius
Vinicius
Evandro
Evandro
15:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
21-13
21-12
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Man #27
2022
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
George
George
Andre
Andre
2
:
0
zaterdag
12 nov, 2022
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
21-16
21-16
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Veld 2 - Man #28
2022
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Hörl
Hörl
Horst
Horst
0
:
2
zaterdag
12 nov, 2022
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
18-21
12-21
Uitslag
Main Draw - Halve finale - Central court - Vrouw #30
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
:
1
zaterdag
12 nov, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Carol
Carol
Barbara
Barbara
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
19-21
21-14
15-12
Uitslag
Main Draw - Halve finale - Central court - Vrouw #29
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Duda
Duda
Ana Patrícia
Ana Patrícia
2
:
0
zaterdag
12 nov, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
21-17
21-11
november 13, 2022
Uitslag
Main Draw - Finale 3e plaats - Central court - Vrouw #31
2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
1
:
2
zondag
13 nov, 2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Carol
Carol
Barbara
Barbara
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
19-21
21-17
13-15
Uitslag
Main Draw - Finale 3e plaats - Central court - Man #31
2022
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Uberlandia
Brazilië
Renato
Renato
Vitor Felipe
Vitor Felipe
1
:
2
zondag
13 nov, 2022
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
19-21
21-19
10-15