Klaipeda, Lithuania - future - Beach Pro Tour 2022 - Schedule & Results.
Filter op
Poule
❮- Voorronde
- Tweede ronde
- Poule A
- Poule B
- Poule C
- Poule D
- Ronde van 12
- Kwartfinales
- Halve finale
- Finale 3e plaats
- Finale
Geslacht
❮- Mannen
- Vrouwen
Team
❮- Austria
- Canada
- Chile
- Duitsland
- England
- Estland
- Finland
- Frankrijk
- Israël
- Letland
- Lithuania
- Nederland
- New Zealand
- Noorwegen
- Polen
- Servië
- Slovenië
- Sweden
- Tsjechië
- Turkije
- USA
- Venezuela
- Zwitserland
Plaats
❮- Klaipeda
Juni-
❮- Juni-
juni 02, 2022
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #1
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Sinisalo, I.
Sinisalo, I.
Sinisalo, S.
Sinisalo, S.
0
:
0
donderdag
02 jun, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #4
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
BYE
BYE
0
:
0
donderdag
02 jun, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Milton
Milton
MacDonald
MacDonald
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #5
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Gaffney
Gaffney
Shaw
Shaw
0
:
0
donderdag
02 jun, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #8
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
BYE
BYE
0
:
0
donderdag
02 jun, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Powell
Powell
Nobles
Nobles
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #1
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Peter
Peter
Hernan
Hernan
0
:
0
donderdag
02 jun, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #5
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Janiak
Janiak
Brozyniak
Brozyniak
0
:
0
donderdag
02 jun, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #8
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
BYE
BYE
0
:
0
donderdag
02 jun, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Mermer
Mermer
Urlu
Urlu
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - court-c2 - Vrouw #3
2022
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Christ
Christ
Kotzan
Kotzan
2
:
0
donderdag
02 jun, 2022
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Prins
Prins
van Essen
van Essen
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
21-17
21-12
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Vrouw #7
2022
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Descamps
Descamps
Kinna
Kinna
2
:
0
donderdag
02 jun, 2022
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Virbickaite
Virbickaite
Raupelyte
Raupelyte
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
21-12
21-15
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - court-c2 - Vrouw #2
2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Thurin, T.
Thurin, T.
Thurin, S.
Thurin, S.
1
:
2
donderdag
02 jun, 2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Schieder
Schieder
Schürholz
Schürholz
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
21-15
19-21
10-15
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Vrouw #6
2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Zobnina
Zobnina
Kvedaraite
Kvedaraite
0
:
2
donderdag
02 jun, 2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Race
Race
Creamer
Creamer
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
19-21
17-21
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Man #2
2022
08:50
(UTC)
-
11:50
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Batrane
Batrane
Bialokoz
Bialokoz
2
:
0
donderdag
02 jun, 2022
08:50
(UTC)
-
11:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Appelgren
Appelgren
Herrmann
Herrmann
08:50
(UTC)
-
11:50
(Lokale tijd)
21-17
21-14
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - court-c2 - Man #3
2022
09:40
(UTC)
-
12:40
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Hartles
Hartles
Nicklin
Nicklin
0
:
2
donderdag
02 jun, 2022
09:40
(UTC)
-
12:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Mol, M.
Mol, M.
Ringøen
Ringøen
09:40
(UTC)
-
12:40
(Lokale tijd)
12-21
16-21
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Man #4
2022
09:40
(UTC)
-
12:40
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Kerpe
Kerpe
Petravicius
Petravicius
2
:
1
donderdag
02 jun, 2022
09:40
(UTC)
-
12:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Miszczuk
Miszczuk
Kruk
Kruk
09:40
(UTC)
-
12:40
(Lokale tijd)
15-21
31-29
15-8
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Man #6
2022
10:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Aispurs
Aispurs
Relins
Relins
1
:
2
donderdag
02 jun, 2022
10:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Seiser
Seiser
Kindl
Kindl
10:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
15-21
21-19
11-15
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Man #7
2022
11:20
(UTC)
-
14:20
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Klasnic
Klasnic
Kolaric
Kolaric
2
:
1
donderdag
02 jun, 2022
11:20
(UTC)
-
14:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Platre
Platre
Philippe-Daniel
Philippe-Daniel
11:20
(UTC)
-
14:20
(Lokale tijd)
17-21
21-18
15-10
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Central court - Vrouw #10
2022
12:10
(UTC)
-
15:10
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Christ
Christ
Kotzan
Kotzan
2
:
0
donderdag
02 jun, 2022
12:10
(UTC)
-
15:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Milton
Milton
MacDonald
MacDonald
12:10
(UTC)
-
15:10
(Lokale tijd)
21-17
21-14
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - court-c2 - Vrouw #12
2022
12:10
(UTC)
-
15:10
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Descamps
Descamps
Kinna
Kinna
2
:
0
donderdag
02 jun, 2022
12:10
(UTC)
-
15:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Powell
Powell
Nobles
Nobles
12:10
(UTC)
-
15:10
(Lokale tijd)
21-14
21-10
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Central court - Vrouw #9
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Sinisalo, I.
Sinisalo, I.
Sinisalo, S.
Sinisalo, S.
0
:
2
donderdag
02 jun, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Schieder
Schieder
Schürholz
Schürholz
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
16-21
16-21
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - court-c2 - Vrouw #11
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Gaffney
Gaffney
Shaw
Shaw
2
:
1
donderdag
02 jun, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Race
Race
Creamer
Creamer
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
18-21
21-12
15-9
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - court-c2 - Man #9
2022
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Peter
Peter
Hernan
Hernan
0
:
2
donderdag
02 jun, 2022
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Batrane
Batrane
Bialokoz
Bialokoz
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
14-21
14-21
Kijk nu
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Central court - Man #10
2022
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Mol, M.
Mol, M.
Ringøen
Ringøen
2
:
1
donderdag
02 jun, 2022
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Kerpe
Kerpe
Petravicius
Petravicius
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
16-21
21-15
15-12
Kijk nu
juni 03, 2022
Uitslag
Main Draw - Poule B - Central court - Vrouw #3
2022
05:30
(UTC)
-
08:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
2
:
1
vrijdag
03 jun, 2022
05:30
(UTC)
-
08:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Krizanauskaite
Krizanauskaite
Rudkovskaja
Rudkovskaja
05:30
(UTC)
-
08:30
(Lokale tijd)
21-16
20-22
15-7
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule B - court-c2 - Vrouw #4
2022
05:30
(UTC)
-
08:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Parkkinen
Parkkinen
Prihti
Prihti
2
:
0
vrijdag
03 jun, 2022
05:30
(UTC)
-
08:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Hübscher
Hübscher
Schaltegger
Schaltegger
05:30
(UTC)
-
08:30
(Lokale tijd)
21-10
21-16
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Vrouw #5
2022
06:20
(UTC)
-
09:20
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
2
:
0
vrijdag
03 jun, 2022
06:20
(UTC)
-
09:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Vasiliauskaite
Vasiliauskaite
Andriukaityte
Andriukaityte
06:20
(UTC)
-
09:20
(Lokale tijd)
23-21
21-13
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule C - court-c2 - Vrouw #6
2022
06:20
(UTC)
-
09:20
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Mardones
Mardones
Natalia
Natalia
0
:
2
vrijdag
03 jun, 2022
06:20
(UTC)
-
09:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Gaffney
Gaffney
Shaw
Shaw
06:20
(UTC)
-
09:20
(Lokale tijd)
17-21
14-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule D - court-c2 - Vrouw #7
2022
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Marcelle
Marcelle
Sorra
Sorra
0
:
2
vrijdag
03 jun, 2022
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Descamps
Descamps
Kinna
Kinna
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
15-21
16-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Vrouw #8
2022
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Dumbauskaite
Dumbauskaite
Grudzinskaite G.
Grudzinskaite G.
2
:
0
vrijdag
03 jun, 2022
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Christ
Christ
Kotzan
Kotzan
07:10
(UTC)
-
10:10
(Lokale tijd)
21-13
21-15
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Vrouw #1
2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Paulikiene
Paulikiene
Kliokmanaite
Kliokmanaite
2
:
0
vrijdag
03 jun, 2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Schieder
Schieder
Schürholz
Schürholz
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
21-13
21-17
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule A - court-c2 - Vrouw #2
2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Hollas, H.
Hollas, H.
Remmelg
Remmelg
2
:
0
vrijdag
03 jun, 2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ceynowa
Ceynowa
Jundzill
Jundzill
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
21-18
21-16
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Man #7
2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Knasas
Knasas
Stankevicius
Stankevicius
2
:
1
vrijdag
03 jun, 2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Batrane
Batrane
Bialokoz
Bialokoz
09:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
13-21
25-23
15-10
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule D - court-c2 - Man #8
2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
2
:
1
vrijdag
03 jun, 2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Klasnic
Klasnic
Kolaric
Kolaric
09:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
14-21
21-14
16-14
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule B - Central court - Man #3
2022
09:50
(UTC)
-
12:50
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Sepka
Sepka
Semerad
Semerad
2
:
1
vrijdag
03 jun, 2022
09:50
(UTC)
-
12:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Donela
Donela
Palubinskas
Palubinskas
09:50
(UTC)
-
12:50
(Lokale tijd)
21-12
12-21
15-7
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule B - court-c2 - Man #4
2022
09:50
(UTC)
-
12:50
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Dumek
Dumek
Sedlak
Sedlak
2
:
1
vrijdag
03 jun, 2022
09:50
(UTC)
-
12:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Szalankiewicz
Szalankiewicz
Florczyk
Florczyk
09:50
(UTC)
-
12:50
(Lokale tijd)
18-21
21-11
15-9
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Man #5
2022
10:40
(UTC)
-
13:40
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Nurminen
Nurminen
Siren
Siren
2
:
0
vrijdag
03 jun, 2022
10:40
(UTC)
-
13:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Vincelovic
Vincelovic
Rumsevicius
Rumsevicius
10:40
(UTC)
-
13:40
(Lokale tijd)
21-14
22-20
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule C - court-c2 - Man #6
2022
10:40
(UTC)
-
13:40
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Reid
Reid
O'Dea B.
O'Dea B.
1
:
2
vrijdag
03 jun, 2022
10:40
(UTC)
-
13:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Seiser
Seiser
Kindl
Kindl
10:40
(UTC)
-
13:40
(Lokale tijd)
21-16
21-23
12-15
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule A - court-c2 - Man #1
2022
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Hörl
Hörl
Horst
Horst
2
:
1
vrijdag
03 jun, 2022
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Mol, M.
Mol, M.
Ringøen
Ringøen
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
21-16
20-22
15-13
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Man #2
2022
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Fuller
Fuller
O'Dea, S.
O'Dea, S.
2
:
0
vrijdag
03 jun, 2022
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Juchnevic
Juchnevic
Vasiljev
Vasiljev
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
21-18
26-24
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule B - court-c2 - Vrouw #11
2022
12:30
(UTC)
-
15:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
0
:
2
vrijdag
03 jun, 2022
12:30
(UTC)
-
15:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Parkkinen
Parkkinen
Prihti
Prihti
12:30
(UTC)
-
15:30
(Lokale tijd)
18-21
19-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule B - Central court - Vrouw #12
2022
12:30
(UTC)
-
15:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Krizanauskaite
Krizanauskaite
Rudkovskaja
Rudkovskaja
0
:
2
vrijdag
03 jun, 2022
12:30
(UTC)
-
15:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Hübscher
Hübscher
Schaltegger
Schaltegger
12:30
(UTC)
-
15:30
(Lokale tijd)
17-21
19-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule C - court-c2 - Vrouw #13
2022
13:20
(UTC)
-
16:20
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
2
:
0
vrijdag
03 jun, 2022
13:20
(UTC)
-
16:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Gaffney
Gaffney
Shaw
Shaw
13:20
(UTC)
-
16:20
(Lokale tijd)
21-17
21-19
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Vrouw #14
2022
13:20
(UTC)
-
16:20
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Vasiliauskaite
Vasiliauskaite
Andriukaityte
Andriukaityte
1
:
2
vrijdag
03 jun, 2022
13:20
(UTC)
-
16:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Mardones
Mardones
Natalia
Natalia
13:20
(UTC)
-
16:20
(Lokale tijd)
21-15
16-21
8-15
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Vrouw #15
2022
14:10
(UTC)
-
17:10
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Descamps
Descamps
Kinna
Kinna
2
:
0
vrijdag
03 jun, 2022
14:10
(UTC)
-
17:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Dumbauskaite
Dumbauskaite
Grudzinskaite G.
Grudzinskaite G.
14:10
(UTC)
-
17:10
(Lokale tijd)
21-15
21-12
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule D - court-c2 - Vrouw #16
2022
14:10
(UTC)
-
17:10
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Marcelle
Marcelle
Sorra
Sorra
1
:
2
vrijdag
03 jun, 2022
14:10
(UTC)
-
17:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Christ
Christ
Kotzan
Kotzan
14:10
(UTC)
-
17:10
(Lokale tijd)
21-18
16-21
12-15
Kijk nu
juni 04, 2022
Uitslag
Main Draw - Poule B - court-c2 - Man #11
2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Sepka
Sepka
Semerad
Semerad
2
:
0
zaterdag
04 jun, 2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Dumek
Dumek
Sedlak
Sedlak
06:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
21-19
21-14
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule B - Central court - Man #12
2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Donela
Donela
Palubinskas
Palubinskas
0
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Szalankiewicz
Szalankiewicz
Florczyk
Florczyk
06:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
17-21
18-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Man #15
2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Knasas
Knasas
Stankevicius
Stankevicius
1
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
06:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
16-21
21-17
8-15
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule D - court-c2 - Man #16
2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Batrane
Batrane
Bialokoz
Bialokoz
2
:
1
zaterdag
04 jun, 2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Klasnic
Klasnic
Kolaric
Kolaric
06:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
24-22
13-21
15-9
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule A - court-c2 - Man #9
2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Hörl
Hörl
Horst
Horst
2
:
0
zaterdag
04 jun, 2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Fuller
Fuller
O'Dea, S.
O'Dea, S.
07:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
21-15
21-16
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Man #10
2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Mol, M.
Mol, M.
Ringøen
Ringøen
0
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Juchnevic
Juchnevic
Vasiljev
Vasiljev
07:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
18-21
30-32
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule C - court-c2 - Man #13
2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Nurminen
Nurminen
Siren
Siren
2
:
0
zaterdag
04 jun, 2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Seiser
Seiser
Kindl
Kindl
08:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
21-19
24-22
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Man #14
2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Vincelovic
Vincelovic
Rumsevicius
Rumsevicius
1
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Reid
Reid
O'Dea B.
O'Dea B.
08:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
17-21
21-18
11-15
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Ronde van 12 - court-c2 - Vrouw #17
2022
09:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Christ
Christ
Kotzan
Kotzan
1
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
09:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Gaffney
Gaffney
Shaw
Shaw
09:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
21-17
18-21
10-15
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Ronde van 12 - Central court - Vrouw #18
2022
09:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Hübscher
Hübscher
Schaltegger
Schaltegger
0
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
09:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Paulikiene
Paulikiene
Kliokmanaite
Kliokmanaite
09:30
(UTC)
-
12:30
(Lokale tijd)
11-21
14-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Ronde van 12 - court-c2 - Vrouw #19
2022
10:20
(UTC)
-
13:20
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
2
:
0
zaterdag
04 jun, 2022
10:20
(UTC)
-
13:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Schieder
Schieder
Schürholz
Schürholz
10:20
(UTC)
-
13:20
(Lokale tijd)
21-16
21-13
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Ronde van 12 - Central court - Vrouw #20
2022
10:20
(UTC)
-
13:20
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Dumbauskaite
Dumbauskaite
Grudzinskaite G.
Grudzinskaite G.
2
:
0
zaterdag
04 jun, 2022
10:20
(UTC)
-
13:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Mardones
Mardones
Natalia
Natalia
10:20
(UTC)
-
13:20
(Lokale tijd)
21-10
21-15
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Ronde van 12 - court-c2 - Man #19
2022
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Dumek
Dumek
Sedlak
Sedlak
1
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Batrane
Batrane
Bialokoz
Bialokoz
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
21-19
17-21
13-15
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Ronde van 12 - Central court - Man #20
2022
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Seiser
Seiser
Kindl
Kindl
0
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Szalankiewicz
Szalankiewicz
Florczyk
Florczyk
11:30
(UTC)
-
14:30
(Lokale tijd)
19-21
18-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Ronde van 12 - Central court - Man #17
2022
12:20
(UTC)
-
15:20
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Juchnevic
Juchnevic
Vasiljev
Vasiljev
0
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
12:20
(UTC)
-
15:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Knasas
Knasas
Stankevicius
Stankevicius
12:20
(UTC)
-
15:20
(Lokale tijd)
18-21
17-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Ronde van 12 - court-c2 - Man #18
2022
12:20
(UTC)
-
15:20
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Reid
Reid
O'Dea B.
O'Dea B.
2
:
0
zaterdag
04 jun, 2022
12:20
(UTC)
-
15:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Fuller
Fuller
O'Dea, S.
O'Dea, S.
12:20
(UTC)
-
15:20
(Lokale tijd)
21-16
21-14
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - court-c2 - Vrouw #21
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Parkkinen
Parkkinen
Prihti
Prihti
0
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Gaffney
Gaffney
Shaw
Shaw
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
19-21
19-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Vrouw #22
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Paulikiene
Paulikiene
Kliokmanaite
Kliokmanaite
2
:
0
zaterdag
04 jun, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
13:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
21-16
21-19
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - court-c2 - Vrouw #23
2022
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Descamps
Descamps
Kinna
Kinna
0
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
9-21
21-23
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Vrouw #24
2022
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Dumbauskaite
Dumbauskaite
Grudzinskaite G.
Grudzinskaite G.
0
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Hollas, H.
Hollas, H.
Remmelg
Remmelg
13:50
(UTC)
-
16:50
(Lokale tijd)
17-21
16-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - court-c2 - Man #23
2022
14:40
(UTC)
-
17:40
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Nurminen
Nurminen
Siren
Siren
2
:
0
zaterdag
04 jun, 2022
14:40
(UTC)
-
17:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Batrane
Batrane
Bialokoz
Bialokoz
14:40
(UTC)
-
17:40
(Lokale tijd)
21-19
21-18
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Man #24
2022
14:40
(UTC)
-
17:40
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Szalankiewicz
Szalankiewicz
Florczyk
Florczyk
1
:
2
zaterdag
04 jun, 2022
14:40
(UTC)
-
17:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Hörl
Hörl
Horst
Horst
14:40
(UTC)
-
17:40
(Lokale tijd)
17-21
21-16
12-15
Kijk nu
juni 05, 2022
Uitslag
Main Draw - Halve finale - Central court - Vrouw #26
2022
07:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
2
:
1
zondag
05 jun, 2022
07:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Hollas, H.
Hollas, H.
Remmelg
Remmelg
07:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
17-21
21-18
15-11
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Halve finale - Central court - Vrouw #25
2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Gaffney
Gaffney
Shaw
Shaw
0
:
2
zondag
05 jun, 2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Paulikiene
Paulikiene
Kliokmanaite
Kliokmanaite
08:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
15-21
19-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Halve finale - Central court - Man #25
2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Sepka
Sepka
Semerad
Semerad
1
:
2
zondag
05 jun, 2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
09:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
21-17
22-24
9-15
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Halve finale - Central court - Man #26
2022
10:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Nurminen
Nurminen
Siren
Siren
0
:
2
zondag
05 jun, 2022
10:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Hörl
Hörl
Horst
Horst
10:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
11-21
14-21
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Finale 3e plaats - Central court - Vrouw #27
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Gaffney
Gaffney
Shaw
Shaw
2
:
0
zondag
05 jun, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Hollas, H.
Hollas, H.
Remmelg
Remmelg
11:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
22-20
21-19
Kijk nu
Uitslag
Main Draw - Finale 3e plaats - Central court - Man #27
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Klaipeda
country-lt
Sepka
Sepka
Semerad
Semerad
0
:
2
zondag
05 jun, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Nurminen
Nurminen
Siren
Siren
12:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
19-21
19-21
Kijk nu