Beach Volleyball World Championships Rome 2022 women's best servers

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamPuntenserve-pointsFoutenSEPogingenAttGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1HüberliSUI1620593.2016.8495
2MäderSUI15311011.8810.20147
3DudaBRA14201381.758.14172
3ZoéSUI1418962.8010.94128
3BukovecCAN14151551.757.61184
4IshiiJPN1312782.6012.62103
4EsméeSUI1320812.6011.40114
4KolinskeUSA138982.1710.92119
4ClancyAUS1322892.1710.48124
4TillmannGER13231541.626.84190
4PavanCAN13161012.1710.00130
4BorgerGER1319772.6011.93109
5MeganCAN1212673.0013.1991
5RichardFRA1211773.0012.00100
6CorralesPAR119622.7513.4182
6MüllerGER11371121.386.88160
7TinaLAT1014682.0010.8792
7Vergé-Dépré A.SUI10161571.255.46183
7BarbaraBRA1013872.009.09110
7GottardiITA1026751.679.01111
7MelissaCAN10151181.676.99143
7BianchinITA109951.678.77114
8NicoleCAN914682.259.8991
8FlintUSA912902.258.11111
8BrandieCAN9281401.125.08177
8RebeccaBRA9151101.806.72134
8Orsi Toth, R.ITA942325.0036
9ChrisCHI89612.0010.2678
9Ana PatríciaBRA871541.004.73169
9MizoeJPN818641.608.8990
9CarolBRA88851.607.92101
9CarroESP812612.009.8881
9LahtiFIN85792.008.7092
9MariafeAUS881261.335.63142
9CannonUSA821721.607.92101
9Taiana LimaBRA815622.009.4185
9HegeileBRA89732.008.8990
9LaboureurGER813692.008.8990
9SudeGER88921.607.41108
10SchoonNED731091.405.88119
10GallayARG711641.758.5482
10CapersUSA711611.758.8679
10SchulzGER720561.758.4383
10BrunnerSUI712931.406.25112
11PlesiutschnigAUT68667.5080
11AnastasijaLAT67801.206.4593
11ChengUSA616541.507.8976
11HughesUSA6101001.005.17116
11TalitaBRA69891.205.77104
11GutierrezMEX614611.507.4181
11ScampoliITA6101151.004.58131
12WilliamsCRC59201.6714.7134
12PereyraARG516431.257.8164
12ErikaPAR52601.257.4667
12CaliITA53451.679.4353
12TegaITA512371.679.2654
12MenegattiITA561130.834.03124
12SponcilUSA551161.003.97126
12Orsi Toth, V.ITA512019.2326
12NaraphornrapatTHA53696.4977
12StevensAUS59331.6710.6447
12SchneiderGER512731.255.5690
12IttlingerGER512611.256.4178
12WojtasikPOL56541.257.6965
13StamNED422540.805.0080
13SchützenhöferAUT412814.1297
13HermannovaCZE47431.337.4154
13KarelysECU49281.339.7641
13RosarioDOM48341.338.7046
13AhtiainenFIN48781.004.4490
13DoaaEGY43391.338.7046
13LidyCUB46731.004.8283
13KhadambiKEN44241.3312.5032
13KociolekPOL49681.004.9481
14Rivas ZapataCHI37680.753.8578
14ArianaECU36511.005.0060
14JohnsonAUS36341.006.9843
14VanessaMOZ34271.008.8234
14QuinteroMEX32660.754.2371
14MakokhaKEN32351.007.5040
15NúñezCRC26240.676.2532
15MahassineMAR24280.675.8834
15ZeroualMAR27250.675.8834
15LobatoESP29500.503.2861
15FaridaEGY27240.676.0633
15LeilaCUB213650.502.5080
15WorapeerachayakornTHA214562.7872
15SinaportarMOZ26300.675.2638
16X. Y. XiaCHN112461.6959
16WilliamsCZE17410.332.0449
16StockmanUSA16760.251.2083
16PlacetteFRA17710.251.2779
17WangCHN02390.0041
17DianaCOL06330.000.0039
17Margarita GCOL06230.000.0029
17PayanoDOM05270.000.0032