Volleyball Challenger Cup 2023 - Men's best blockers statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamBlokkenstuff-blocksFoutenSEReboundsREBGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchEfficiëntie %EfficI altTA
1IbrahimQAT914113.00-14.7134
2TeryomenkoUKR811182.67-8.1137
3TupchiiUKR71162.33-16.6724
3BedirhanTUR714132.33-20.5934
3A. LagumdzijaTUR7652.335.5618
3GüneşTUR76142.333.7027
4SubaşıTUR6832.00-11.7617
5GagoCHI48151.33-14.8127
5Bonacic KroghCHI4231.3322.229
5PlotnytskyiUKR4471.330.0015
5SynytsiaUKR4371.337.1414
5SemeniukUKR414141.33-31.2532
5RenanQAT4561.33-6.6715
5BelalQAT41471.33-40.0025
5BayramTUR4681.33-11.1118
6Kadhi ATUN3443.00-9.0911
6ArayaCHI39111.00-26.0923
6Parraguirre V.CHI3651.00-21.4314
6Li Y.Z.CHN3213.0016.676
6PapeQAT3451.00-8.3312
6MilosQAT3521.00-20.0010
6MatićTUR3751.00-26.6715
6TapiaDOM3273.008.3312
6OrtizDOM3753.00-26.6715
7Bongui.ATUN2112.0025.004
7KovalovUKR2430.67-22.229
7RaimiQAT21330.67-61.1118
7GürbüzTUR2300.67-20.005
7M. LagumdzijaTUR2530.67-30.0010
7EkşiTUR2740.67-38.4613
8Ben Slimene KTUN1341.00-25.008
8B.Othmen M.TUN1111.000.003
8IbarraCHI1300.33-50.004
8JadueCHI1590.33-26.6715
8PoluianUKR1020.3333.333
8Yu Y.C.CHN1211.00-25.004
8Zhang J.Y.CHN1711.00-66.679
8Y.OughlafQAT1940.33-57.1414
8BobbyQAT1320.33-33.336
8MubarakQAT1320.33-33.336
8P.PrasertTHA1221.00-20.005
8W. BoonyaridTHA1201.00-33.333
8N.KissadaTHA1651.00-41.6712
8J.J.DOM1011.0050.002
9Chargui.ATUN0000
9Korbosli TTUN0000
9Karamosli ETUN0000
9Ben Romdhane.OTUN0510.00-83.336
9Agrebi OTUN0550.00-50.0010
9Nagga H.TUN0120.00-33.333
9Mrabet. MTUN0000
9Mbareki S.TUN0000
9Bouguerra.ATUN0210.00-66.673
9Hmissi STUN0000
9VillarrealCHI0120.00-33.333
9T. ParraguirreCHI0000
9AlbornozCHI0000
9Albornoz S.CHI0350.00-37.508
9MardonesCHI0000
9ValenzuelaCHI0120.00-33.333
9BravoCHI0000
9Bonacic Krogh K.CHI0000
9DrozdUKR0000
9KanaievUKR0000
9YevstratovUKR0000
9KucherUKR0000
9BoikoUKR0000
9KisiliukUKR0000
9ShchurovUKR0100.00-100.001
9Li L.CHN0000
9Yu Y.T.CHN0230.00-40.005
9Guo C.CHN0000
9Zhai D.J.CHN0000
9Qu Z.S.CHN0000
9Rao S.H.CHN0560.00-45.4511
9Miao R.T.CHN0000
9Wen Z. H.CHN0210.00-66.673
9Dai Q.Y.CHN0000
9WaleedQAT0000
9OsmanQAT0100.00-100.001
9NikolaQAT0000
9NajiQAT0000
9AlsharshaniQAT0000
9C.TakornTHA0000
9B.NapadetTHA0310.00-75.004
9S.SiwadonTHA0000
9T.ThanathatTHA0130.00-25.004
9M.MawinTHA0000
9C.TanapatTHA0000
9U.Christopher ArliTHA0000
9K.ChayutTHA0000
9AnurakTHA0110.00-50.002
9C.AssanaphanTHA0040.000.004
9BostanTUR0000
9BayraktarTUR0000
9AtliTUR0000
9DöneTUR0000
9SavaşTUR0310.00-75.004
9ReinosoDOM0000
9HernandezDOM0210.00-66.673
9MiesesDOM0000
9LopezDOM0100.00-100.001
9PepenDOM0000
9ToribioDOM0000
9AlmonteDOM0000
9RosarioDOM0530.00-62.508
9CruzDOM0140.00-20.005