Del Monte SuperLega Coppa Italia  - best blockers player's stats.

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamBlokkenstuff-blocksFoutenSEReboundsREBGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchEfficiëntie %EfficI altTA
1GalassiITA109103.333.4529
1SzwarcCAN10483.3327.2722
2Di MartinoITA71582.33-26.6730
2SoleITA71142.33-18.1822
3KozamernikSLO5852.50-16.6718
3LoeppkyCAN5731.67-13.3315
4MichielettoITA4632.00-15.3813
4LaviaITA4422.000.0010
4Ben Tara WTUN4301.3314.297
4FlavioBRA4741.33-20.0015
4SemeniukPOL4321.3311.119
4Loser BrunoARG41122.00-41.1817
4PianoITA41362.00-39.1323
5RychlickiITA3221.5014.297
5GiannelliITA3321.000.008
5RecineITA3103.0050.004
5SimónCUB3633.00-25.0012
5ReggersBEL3231.5012.508
6AminIRI2112.0025.004
6A. LagumdzijaTUR2162.0011.119
6A. NikolovBUL2242.000.008
6PlotnytskyiUKR2600.67-50.008
6RussoITA21000.67-66.6712
6KaziyskiBUL2701.00-55.569
6MergarejoCUB2011.0066.673
6IshikawaJPN2511.00-37.508
7SbertoliITA1130.500.005
7MagaliniITA1000.50100.001
7PodraščaninSRB1550.50-36.3611
7ZingelITA1561.00-33.3312
7MoscaITA1451.00-30.0010
7MožičSLO1601.00-71.437
7MaarCAN18110.33-35.0020
7ChinenyezeFRA1621.00-55.569
7YantCUB1331.00-28.577
7HerreraCUB1100.330.002
7JuantorenaITA1221.00-20.005
7SanguinettiITA1401.00-60.005
7BrehmeGER1431.00-37.508
7AlonsoCUB1011.0050.002
7Porro P.ITA1420.50-42.867
7ĐirlicCRO1100.500.002
8NelliITA0000
8D'heerBEL0000
8CavutoITA0000
8PaceITA0000
8BergerITA0000
8LaurenzanoITA0000
8AcquaroneITA0000
8CortesiaITA0000
8DzavoronokCZE0000
8D'AmicoITA0000
8JovovićSRB0000
8KeitaMLI0310.00-75.004
8GrozdanovBUL0000
8SpiritoITA0210.00-66.673
8BonisoliITA0000
8SaniITA0000
8ZanottiITA0000
8VišićCRO0100.00-100.001
8ComparoniITA0000
8MujanovićSLO0100.00-100.001
8MorazziniITA0000
8RanJPN0240.00-33.336
8BerettaITA0000
8FernandoBRA01030.00-76.9213
8GagginiITA0000
8ThelleNOR0010.000.001
8MotzoITA0100.00-100.001
8BisottoITA0000
8BalasoITA0000
8ZaytsevITA0140.00-20.005
8DiamantiniITA0570.00-41.6712
8De CeccoARG0270.00-22.229
8AnzaniITA0430.00-57.147
8BottoloITA0100.00-100.001
8LarizzaITA0000
8CandellaroITA0000
8HeldITA0000
8ToscaniITA0000
8LeonPOL0000
8ColaciITA0000
8RopretSLO0000
8BrunoBRA0400.00-100.004
8BoninfanteITA0000
8StankovicITA0000
8PinaliITA0000
8PinaliITA0000
8GolliniITA0000
8SapozhkovRUS0210.00-66.673
8DavyskibaBLR0110.00-50.002
8FedericiITA0000
8SighinolfiITA0000
8RinaldiITA0110.00-50.002
8GironiITA0530.00-62.508
8BrizardFRA0230.00-40.005
8LucarelliBRA0430.00-57.147
8ScanferlaITA0000
8RicciITA0000
8AndringaNED0200.00-100.002
8RomanòITA0000
8CaneschiITA0460.00-40.0010
8DiasPOR0000
8ZontaITA0000
8CataniaITA0000
8VitelliITA0300.00-100.003
8InnocenziITA0000
8ColomboITA0000
8FrascioITA0000