VBTV
Tickets
Schema
Events
Ranglijsten
Nieuws
Shop
Equal Jersey
Log in
Profiel wijzigen
Change Password
uitloggen
VBTV
Tickets
Schema
Events
Ranglijsten
Nieuws
Shop
Equal Jersey
Itapema, Brazil
Itapema Challenge: Five Memorable Matches
2022-04-18 16:13
Lees meer
Beach Pro Tour Finals On VBTV
21 november 2022
Sign Up Now
Itapema, Brazil
Andre and George continue Itapema winning tradition
2022-04-18 00:25
Lees meer
Itapema, Brazil
Hughes and Kolinske claim first gold together in Itapema
2022-04-17 21:00
Lees meer
april 16 2022
women's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 4 - Vrouw #29
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Stam
Stam
Schoon
Schoon
2
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
0
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 3 - Vrouw #27
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
1
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - 1/8 finale - Central court - Vrouw #30
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Fendrick
Fendrick
Stockman
Stockman
1
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
2
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 2 - Vrouw #28
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
2
Elize Maia
Elize Maia
Thamela
Thamela
0
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 3 - Man #28
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
1
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
2
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - 1/8 finale - Central court - Vrouw #32
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Barbara
Barbara
Carol
Carol
2
Laboureur
Laboureur
Schulz
Schulz
0
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 4 - Vrouw #31
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Kolinske
Kolinske
Hughes
Hughes
2
Scampoli
Scampoli
Bianchin
Bianchin
0
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 2 - Man #27
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Bryl
Bryl
Łosiak
Łosiak
1
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
2
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - 1/8 finale - Central court - Man #29
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Renato
Renato
Vitor Felipe
Vitor Felipe
1
Pristauz
Pristauz
Ermacora
Ermacora
2
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 3 - Man #30
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Nõlvak
Nõlvak
Tiisaar
Tiisaar
2
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
1
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 2 - Vrouw #34
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
0
Borger
Borger
Sude
Sude
2
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 4 - Vrouw #33
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Ishii
Ishii
Mizoe
Mizoe
1
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
2
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - 1/8 finale - Central court - Man #34
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
George
George
Andre
Andre
2
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
0
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 4 - Man #31
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Schalk
Schalk
Brunner
Brunner
2
Lupo
Lupo
Ranghieri
Ranghieri
0
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 2 - Man #33
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Nicolai
Nicolai
Cottafava
Cottafava
2
Varenhorst
Varenhorst
van de Velde
van de Velde
1
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - 1/8 finale - Veld 3 - Man #32
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
1
Luini
Luini
Penninga
Penninga
2
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Vrouw #36
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Stam
Stam
Schoon
Schoon
2
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
0
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - Kwartfinales - Veld 2 - Vrouw #35
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
1
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - Kwartfinales - Veld 2 - Man #36
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Pristauz
Pristauz
Ermacora
Ermacora
0
Nõlvak
Nõlvak
Tiisaar
Tiisaar
2
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Man #35
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
2
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
0
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - Kwartfinales - Veld 2 - Vrouw #38
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
0
Borger
Borger
Sude
Sude
2
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Vrouw #37
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Kolinske
Kolinske
Hughes
Hughes
2
Barbara
Barbara
Carol
Carol
1
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
april 17 2022
women's
Main Draw - Halve finale - Central court - Vrouw #40
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Kolinske
Kolinske
Hughes
Hughes
2
Borger
Borger
Sude
Sude
0
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - Halve finale - Central court - Vrouw #39
2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
0
Stam
Stam
Schoon
Schoon
2
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - Halve finale - Central court - Man #39
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
2
Nõlvak
Nõlvak
Tiisaar
Tiisaar
1
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - Halve finale - Central court - Man #40
2022
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Luini
Luini
Penninga
Penninga
0
George
George
Andre
Andre
2
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - Finale 3e plaats - Central court - Vrouw #41
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
Borger
Borger
Sude
Sude
0
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
women's
Main Draw - Finale - Central court - Vrouw #42
2022
19:30
(UTC)
-
16:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Stam
Stam
Schoon
Schoon
0
Kolinske
Kolinske
Hughes
Hughes
2
19:30
(UTC)
-
16:30
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - Finale 3e plaats - Central court - Man #41
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Nõlvak
Nõlvak
Tiisaar
Tiisaar
0
Luini
Luini
Penninga
Penninga
2
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
men's
Main Draw - Finale - Central court - Man #42
2022
22:30
(UTC)
-
19:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Wedstrijd overzicht
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
1
George
George
Andre
Andre
2
22:30
(UTC)
-
19:30
(Lokale tijd)
watch live
Watch Highlights
All Schedule & Results
<
>
Beach Pro Tour Home
Challenge
Itapema, Brazil
Where to Watch
Schema & resultaten
Teams
Stand
Statistics
Host City
Competitie
Nieuws
More
❮
Itapema, Brazil - Challenge - Beach Pro Tour 2022
Awarding Ceremony
Eindresultaat
Men's
Women's
Rang
Team
1
George / Andre
George / Andre
2
Perusic / Schweiner
Perusic / Schweiner
3
Luini / Penninga
Luini / Penninga
4
Nõlvak / Tiisaar
Nõlvak / Tiisaar
5
Pristauz / Ermacora
Pristauz / Ermacora
Krou / Gauthier-Rat
Krou / Gauthier-Rat
Nicolai / Cottafava
Nicolai / Cottafava
Schalk / Brunner
Schalk / Brunner
9
Seidl, R. / Waller
Seidl, R. / Waller
Evandro / Álvaro Filho
Evandro / Álvaro Filho
Rang
Team
1
Kolinske / Hughes
Kolinske / Hughes
2
Stam / Schoon
Stam / Schoon
3
Andressa / Vitoria
Andressa / Vitoria
4
Borger / Sude
Borger / Sude
5
Barbara / Carol
Barbara / Carol
Taiana Lima / Hegeile
Taiana Lima / Hegeile
Brandie / Bukovec
Brandie / Bukovec
Ittlinger / Schneider
Ittlinger / Schneider
9
Elize Maia / Thamela
Elize Maia / Thamela
Talita / Rebecca
Talita / Rebecca
Itapema Moments
Laatste nieuws
KIJK ALLES
Itapema, Brazil
Itapema Challenge: Five Memorable Matches
Itapema, Brazil
Andre and George continue Itapema winning tradition
Itapema, Brazil
Hughes and Kolinske claim first gold together in Itapema
Itapema, Brazil
Fueled by revenge, Perusic and Schweiner near Itapema medal
Waar te zien
Go To VBTV