Itapema, Brazil - Challenge - Beach Pro Tour 2022 - Schedule & Results.
Filter op
Poule
❮- Voorronde
- Tweede ronde
- Poule A
- Poule B
- Poule C
- Poule D
- Poule E
- Poule F
- Round of 18
- 1/8 finale
- Kwartfinales
- Halve finale
- Finale 3e plaats
- Finale
Geslacht
❮- Mannen
- Vrouwen
Team
❮- Argentinië
- Austria
- Brazilië
- Canada
- Chile
- Denemarken
- Duitsland
- England
- Estland
- Frankrijk
- Italië
- Japan
- Letland
- Mexico
- Nederland
- Noorwegen
- Oekraïne
- Polen
- Portugal
- Tsjechië
- USA
- Zwitserland
Plaats
❮- Itapema
April
❮- April
april 14, 2022
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #1
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #5
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Sowa
Sowa
Pfretzschner, L.
Pfretzschner, L.
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #8
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
BYE
BYE
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Budinger
Budinger
Field
Field
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #9
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Arthur
Arthur
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Man #16
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
BYE
BYE
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Bruno Schmidt
Bruno Schmidt
Saymon
Saymon
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #1
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #4
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
BYE
BYE
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Richard
Richard
Placette
Placette
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #5
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Gallay
Gallay
Pereyra
Pereyra
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #8
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
BYE
BYE
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Akiko
Akiko
Yurika
Yurika
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #9
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #12
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
BYE
BYE
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #13
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
van Driel, E.
van Driel, E.
Ypma
Ypma
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Kwalificatie - Voorronde - Vrouw #16
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
BYE
BYE
0
:
0
donderdag
14 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
BYE
Laboureur
Laboureur
Schulz
Schulz
00:00
(UTC)
-
00:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 3 - Vrouw #2
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
2
:
1
donderdag
14 apr, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
21-15
9-21
15-9
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Vrouw #3
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Makhno, In.
Makhno, In.
Makhno, Ir.
Makhno, Ir.
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Juliana Simões
Juliana Simões
Teresa
Teresa
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
21-13
21-18
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 2 - Vrouw #6
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Thainara
Thainara
Aline
Aline
0
:
2
donderdag
14 apr, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Scampoli
Scampoli
Bianchin
Bianchin
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
13-21
11-21
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 4 - Vrouw #7
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Windeleff
Windeleff
Bisgaard
Bisgaard
0
:
2
donderdag
14 apr, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
15-21
19-21
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 3 - Vrouw #10
2022
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Piersma E.
Piersma E.
van Driel, M.
van Driel, M.
1
:
2
donderdag
14 apr, 2022
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Vieira
Vieira
Chamereau
Chamereau
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
29-31
21-17
13-15
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 4 - Vrouw #11
2022
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Helland-Hansen
Helland-Hansen
Olimstad
Olimstad
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Nobles
Nobles
Powell
Powell
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
21-15
21-12
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 2 - Vrouw #14
2022
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Ana Luiza
Ana Luiza
Rupia
Rupia
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Shiba
Shiba
Take
Take
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
21-18
21-19
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Vrouw #15
2022
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Josi
Josi
Carol Goerl
Carol Goerl
1
:
2
donderdag
14 apr, 2022
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Toni
Toni
Zana
Zana
12:50
(UTC)
-
09:50
(Lokale tijd)
21-18
20-22
11-15
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 2 - Man #2
2022
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Abbiati
Abbiati
Andreatta, T.
Andreatta, T.
2
:
1
donderdag
14 apr, 2022
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Tocs
Tocs
Fokerots
Fokerots
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
21-15
17-21
15-8
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 3 - Man #3
2022
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Luini
Luini
Penninga
Penninga
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Platre
Platre
Patte
Patte
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
21-12
21-17
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Man #4
2022
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Vinicius
Vinicius
Oscar
Oscar
1
:
2
donderdag
14 apr, 2022
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
21-11
14-21
15-17
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 4 - Man #6
2022
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Semerad
Semerad
Sepka
Sepka
2
:
1
donderdag
14 apr, 2022
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Métral
Métral
Haussener
Haussener
13:40
(UTC)
-
10:40
(Lokale tijd)
21-18
18-21
15-13
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 3 - Man #7
2022
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
21-19
21-16
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 2 - Man #10
2022
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
0
:
2
donderdag
14 apr, 2022
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Arthur
Arthur
Adrielson
Adrielson
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
11-21
17-21
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Man #11
2022
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Zdybek
Zdybek
Lewandowski
Lewandowski
2
:
1
donderdag
14 apr, 2022
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Nicolas
Nicolas
Samuel
Samuel
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
21-14
18-21
15-11
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 4 - Man #12
2022
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Gabriel
Gabriel
Lyan
Lyan
0
:
2
donderdag
14 apr, 2022
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
14:30
(UTC)
-
11:30
(Lokale tijd)
16-21
14-21
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Central court - Man #13
2022
15:20
(UTC)
-
12:20
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Capogrosso N.
Capogrosso N.
Capogrosso T.
Capogrosso T.
2
:
1
donderdag
14 apr, 2022
15:20
(UTC)
-
12:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Batrane
Batrane
Bialokoz
Bialokoz
15:20
(UTC)
-
12:20
(Lokale tijd)
21-15
14-21
16-14
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 2 - Man #14
2022
15:20
(UTC)
-
12:20
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Canet
Canet
Rotar
Rotar
1
:
2
donderdag
14 apr, 2022
15:20
(UTC)
-
12:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Immers
Immers
van Werkhoven
van Werkhoven
15:20
(UTC)
-
12:20
(Lokale tijd)
21-15
14-21
16-18
Uitslag
Kwalificatie - Voorronde - Veld 4 - Man #15
2022
15:20
(UTC)
-
12:20
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Bedritis
Bedritis
Rinkevics
Rinkevics
2
:
1
donderdag
14 apr, 2022
15:20
(UTC)
-
12:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Acevedo
Acevedo
Iglesias
Iglesias
15:20
(UTC)
-
12:20
(Lokale tijd)
21-19
18-21
15-4
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 2 - Vrouw #17
2022
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
21-17
33-31
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Central court - Vrouw #18
2022
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Makhno, In.
Makhno, In.
Makhno, Ir.
Makhno, Ir.
0
:
2
donderdag
14 apr, 2022
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Richard
Richard
Placette
Placette
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
16-21
22-24
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 3 - Vrouw #19
2022
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Gallay
Gallay
Pereyra
Pereyra
0
:
2
donderdag
14 apr, 2022
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Scampoli
Scampoli
Bianchin
Bianchin
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
20-22
22-24
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 4 - Vrouw #20
2022
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
2
:
1
donderdag
14 apr, 2022
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Akiko
Akiko
Yurika
Yurika
16:10
(UTC)
-
13:10
(Lokale tijd)
12-21
21-18
15-12
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 4 - Vrouw #21
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Vieira
Vieira
Chamereau
Chamereau
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
21-12
21-15
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 2 - Vrouw #22
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Helland-Hansen
Helland-Hansen
Olimstad
Olimstad
0
:
2
donderdag
14 apr, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
14-21
12-21
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Central court - Vrouw #23
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
van Driel, E.
van Driel, E.
Ypma
Ypma
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ana Luiza
Ana Luiza
Rupia
Rupia
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
21-13
21-12
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 3 - Vrouw #24
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Toni
Toni
Zana
Zana
1
:
2
donderdag
14 apr, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Laboureur
Laboureur
Schulz
Schulz
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
20-22
26-24
15-17
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Central court - Man #17
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
2
:
1
donderdag
14 apr, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Abbiati
Abbiati
Andreatta, T.
Andreatta, T.
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
13-21
21-10
15-11
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 2 - Man #18
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Luini
Luini
Penninga
Penninga
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
21-17
21-15
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 4 - Man #19
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Sowa
Sowa
Pfretzschner, L.
Pfretzschner, L.
1
:
2
donderdag
14 apr, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Semerad
Semerad
Sepka
Sepka
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
21-15
18-21
10-15
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 2 - Man #20
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Budinger
Budinger
Field
Field
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
21-15
21-16
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Central court - Man #21
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Arthur
Arthur
1
:
2
donderdag
14 apr, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Arthur
Arthur
Adrielson
Adrielson
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
16-21
24-22
13-15
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 4 - Man #22
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Zdybek
Zdybek
Lewandowski
Lewandowski
1
:
2
donderdag
14 apr, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
16-21
23-21
11-15
Uitslag
Kwalificatie - Tweede ronde - Veld 2 - Man #23
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Capogrosso N.
Capogrosso N.
Capogrosso T.
Capogrosso T.
2
:
0
donderdag
14 apr, 2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Immers
Immers
van Werkhoven
van Werkhoven
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
21-13
21-16
april 15, 2022
Uitslag
Main Draw - Poule E - Veld 3 - Vrouw #9
2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Kolinske
Kolinske
Hughes
Hughes
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uitslag
van Driel, E.
van Driel, E.
Ypma
Ypma
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
21-13
21-15
Uitslag
Main Draw - Poule E - Veld 2 - Vrouw #10
2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Elize Maia
Elize Maia
Thamela
Thamela
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Schützenhöfer
Schützenhöfer
Lena
Lena
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
21-19
21-18
Uitslag
Main Draw - Poule F - Central court - Vrouw #11
2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Barbara
Barbara
Carol
Carol
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Rivas Zapata
Rivas Zapata
Chris
Chris
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
21-18
21-11
Uitslag
Main Draw - Poule F - Veld 4 - Vrouw #12
2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
11:00
(UTC)
-
08:00
(Lokale tijd)
19-21
14-21
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 3 - Vrouw #5
2022
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
2
:
1
vrijdag
15 apr, 2022
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Scampoli
Scampoli
Bianchin
Bianchin
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
20-22
21-17
15-10
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 2 - Vrouw #6
2022
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Laboureur
Laboureur
Schulz
Schulz
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
16-21
17-21
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Vrouw #7
2022
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Richard
Richard
Placette
Placette
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
21-19
21-19
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 4 - Vrouw #8
2022
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Borger
Borger
Sude
Sude
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
Uitslag
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
11:50
(UTC)
-
08:50
(Lokale tijd)
19-21
19-21
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Vrouw #1
2022
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
2
:
1
vrijdag
15 apr, 2022
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
21-13
20-22
15-11
Uitslag
Main Draw - Poule A - Veld 3 - Vrouw #2
2022
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Ishii
Ishii
Mizoe
Mizoe
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
21-14
21-14
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 4 - Vrouw #3
2022
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Stam
Stam
Schoon
Schoon
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Menegatti
Menegatti
Gottardi
Gottardi
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
21-14
21-16
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 2 - Vrouw #4
2022
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
Uitslag
Fendrick
Fendrick
Stockman
Stockman
12:40
(UTC)
-
09:40
(Lokale tijd)
21-15
21-17
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 3 - Man #5
2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
19-21
19-21
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 2 - Man #6
2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
2
:
1
vrijdag
15 apr, 2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Ehlers
Ehlers
Wickler
Wickler
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
18-21
21-18
15-13
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Man #7
2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Alison
Alison
Guto
Guto
1
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Luini
Luini
Penninga
Penninga
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
16-21
22-20
9-15
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 4 - Man #8
2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Pristauz
Pristauz
Ermacora
Ermacora
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
17-21
10-21
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Man #1
2022
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
George
George
Andre
Andre
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Semerad
Semerad
Sepka
Sepka
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
21-15
21-16
Uitslag
Main Draw - Poule A - Veld 3 - Man #2
2022
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Nõlvak
Nõlvak
Tiisaar
Tiisaar
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Nicolai
Nicolai
Cottafava
Cottafava
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
15-21
18-21
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 2 - Man #3
2022
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Bryl
Bryl
Łosiak
Łosiak
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Arthur
Arthur
Adrielson
Adrielson
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
21-19
21-18
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 4 - Man #4
2022
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
Uitslag
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
14:20
(UTC)
-
11:20
(Lokale tijd)
21-19
21-19
Uitslag
Main Draw - Poule E - Central court - Man #9
2022
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Renato
Renato
Vitor Felipe
Vitor Felipe
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Capogrosso N.
Capogrosso N.
Capogrosso T.
Capogrosso T.
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
24-22
21-15
Uitslag
Main Draw - Poule E - Veld 3 - Man #10
2022
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Schalk
Schalk
Brunner
Brunner
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Sarabia
Sarabia
Virgen
Virgen
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
21-14
21-16
Uitslag
Main Draw - Poule F - Veld 4 - Man #11
2022
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Lupo
Lupo
Ranghieri
Ranghieri
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
20-22
17-21
Uitslag
Main Draw - Poule F - Veld 2 - Man #12
2022
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Varenhorst
Varenhorst
van de Velde
van de Velde
2
:
1
vrijdag
15 apr, 2022
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
Uitslag
Bruno Schmidt
Bruno Schmidt
Saymon
Saymon
15:10
(UTC)
-
12:10
(Lokale tijd)
21-12
18-21
15-11
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Vrouw #18
2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Scampoli
Scampoli
Bianchin
Bianchin
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
21-14
21-18
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 2 - Vrouw #20
2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Richard
Richard
Placette
Placette
1
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Borger
Borger
Sude
Sude
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
16-21
21-12
12-15
Uitslag
Main Draw - Poule E - Veld 3 - Vrouw #22
2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
van Driel, E.
van Driel, E.
Ypma
Ypma
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Schützenhöfer
Schützenhöfer
Lena
Lena
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
19-21
17-21
Uitslag
Main Draw - Poule F - Veld 4 - Vrouw #24
2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Rivas Zapata
Rivas Zapata
Chris
Chris
1
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
16:00
(UTC)
-
13:00
(Lokale tijd)
21-19
14-21
11-15
Uitslag
Main Draw - Poule A - Veld 3 - Vrouw #14
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
2
:
1
vrijdag
15 apr, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
21-17
14-21
15-10
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 4 - Vrouw #16
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Menegatti
Menegatti
Gottardi
Gottardi
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Fendrick
Fendrick
Stockman
Stockman
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
14-21
16-21
Uitslag
Main Draw - Poule E - Veld 2 - Vrouw #21
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Kolinske
Kolinske
Hughes
Hughes
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Elize Maia
Elize Maia
Thamela
Thamela
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
21-8
22-20
Uitslag
Main Draw - Poule F - Central court - Vrouw #23
2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Barbara
Barbara
Carol
Carol
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
17:00
(UTC)
-
14:00
(Lokale tijd)
21-15
21-16
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Vrouw #13
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
2
:
1
vrijdag
15 apr, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ishii
Ishii
Mizoe
Mizoe
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
19-21
21-13
15-13
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 3 - Vrouw #15
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Stam
Stam
Schoon
Schoon
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
20-22
22-24
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 4 - Vrouw #17
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Laboureur
Laboureur
Schulz
Schulz
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
21-15
21-17
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 2 - Vrouw #19
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
21-18
21-14
Uitslag
Main Draw - Poule A - Veld 3 - Man #14
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Semerad
Semerad
Sepka
Sepka
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Nõlvak
Nõlvak
Tiisaar
Tiisaar
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
10-21
10-21
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 2 - Man #16
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Arthur
Arthur
Adrielson
Adrielson
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
18-21
19-21
Uitslag
Main Draw - Poule C - Veld 4 - Man #18
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
2
:
1
vrijdag
15 apr, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ehlers
Ehlers
Wickler
Wickler
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
14-21
21-17
15-10
Uitslag
Main Draw - Poule D - Central court - Man #20
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Alison
Alison
Guto
Guto
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
15-21
22-24
Uitslag
Main Draw - Poule C - Central court - Man #17
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
1
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
21-19
20-22
11-15
Uitslag
Main Draw - Poule E - Veld 3 - Man #22
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Capogrosso N.
Capogrosso N.
Capogrosso T.
Capogrosso T.
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Sarabia
Sarabia
Virgen
Virgen
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
23-21
21-16
Uitslag
Main Draw - Poule F - Veld 2 - Man #24
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Lupo
Lupo
Ranghieri
Ranghieri
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Bruno Schmidt
Bruno Schmidt
Saymon
Saymon
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
21-16
21-17
Uitslag
Main Draw - Poule A - Central court - Man #13
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
George
George
Andre
Andre
2
:
1
vrijdag
15 apr, 2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Nicolai
Nicolai
Cottafava
Cottafava
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
29-31
21-18
15-13
Uitslag
Main Draw - Poule B - Veld 2 - Man #15
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Bryl
Bryl
Łosiak
Łosiak
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
22-20
21-17
Uitslag
Main Draw - Poule D - Veld 3 - Man #19
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Luini
Luini
Penninga
Penninga
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Pristauz
Pristauz
Ermacora
Ermacora
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
14-21
16-21
Uitslag
Main Draw - Poule E - Central court - Man #21
2022
22:00
(UTC)
-
19:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Renato
Renato
Vitor Felipe
Vitor Felipe
0
:
2
vrijdag
15 apr, 2022
22:00
(UTC)
-
19:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Schalk
Schalk
Brunner
Brunner
22:00
(UTC)
-
19:00
(Lokale tijd)
15-21
17-21
Uitslag
Main Draw - Poule F - Veld 2 - Man #23
2022
22:00
(UTC)
-
19:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
2
:
0
vrijdag
15 apr, 2022
22:00
(UTC)
-
19:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Varenhorst
Varenhorst
van de Velde
van de Velde
22:00
(UTC)
-
19:00
(Lokale tijd)
21-18
21-19
april 16, 2022
Uitslag
Main Draw - Round of 18 - Veld 2 - Man #25
2022
00:00
(UTC)
-
21:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
0
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
21:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
00:00
(UTC)
-
21:00
(Lokale tijd)
16-21
13-21
Uitslag
Main Draw - Round of 18 - Central court - Man #26
2022
00:00
(UTC)
-
21:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Capogrosso N.
Capogrosso N.
Capogrosso T.
Capogrosso T.
1
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
00:00
(UTC)
-
21:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
00:00
(UTC)
-
21:00
(Lokale tijd)
15-21
21-18
12-15
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 3 - Vrouw #27
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
:
1
zaterdag
16 apr, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
21-14
19-21
19-17
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 2 - Vrouw #28
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
2
:
0
zaterdag
16 apr, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Elize Maia
Elize Maia
Thamela
Thamela
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
21-12
21-16
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 4 - Vrouw #29
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Stam
Stam
Schoon
Schoon
2
:
0
zaterdag
16 apr, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
21-19
21-19
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Central court - Vrouw #30
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Fendrick
Fendrick
Stockman
Stockman
1
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
18-21
21-17
9-15
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 4 - Vrouw #31
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Kolinske
Kolinske
Hughes
Hughes
2
:
0
zaterdag
16 apr, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Scampoli
Scampoli
Bianchin
Bianchin
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
21-10
21-16
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Central court - Vrouw #32
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Barbara
Barbara
Carol
Carol
2
:
0
zaterdag
16 apr, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Laboureur
Laboureur
Schulz
Schulz
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
21-11
21-13
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 2 - Man #27
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Bryl
Bryl
Łosiak
Łosiak
1
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
21-12
17-21
21-23
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 3 - Man #28
2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
1
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
13:00
(UTC)
-
10:00
(Lokale tijd)
21-19
16-21
12-15
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 4 - Vrouw #33
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Ishii
Ishii
Mizoe
Mizoe
1
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
27-25
13-21
15-17
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 2 - Vrouw #34
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
0
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Borger
Borger
Sude
Sude
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
19-21
17-21
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Central court - Man #29
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Renato
Renato
Vitor Felipe
Vitor Felipe
1
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Pristauz
Pristauz
Ermacora
Ermacora
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
21-18
19-21
15-17
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 3 - Man #30
2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Nõlvak
Nõlvak
Tiisaar
Tiisaar
2
:
1
zaterdag
16 apr, 2022
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
14:00
(UTC)
-
11:00
(Lokale tijd)
18-21
21-18
15-13
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 4 - Man #31
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Schalk
Schalk
Brunner
Brunner
2
:
0
zaterdag
16 apr, 2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Lupo
Lupo
Ranghieri
Ranghieri
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
26-24
21-18
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 3 - Man #32
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
1
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Luini
Luini
Penninga
Penninga
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
21-19
16-21
12-15
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Veld 2 - Man #33
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Nicolai
Nicolai
Cottafava
Cottafava
2
:
1
zaterdag
16 apr, 2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Varenhorst
Varenhorst
van de Velde
van de Velde
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
21-17
19-21
15-13
Uitslag
Main Draw - 1/8 finale - Central court - Man #34
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
George
George
Andre
Andre
2
:
0
zaterdag
16 apr, 2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
21-18
21-18
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Veld 2 - Vrouw #35
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
:
1
zaterdag
16 apr, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
17-21
21-18
15-13
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Vrouw #36
2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Stam
Stam
Schoon
Schoon
2
:
0
zaterdag
16 apr, 2022
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
19:00
(UTC)
-
16:00
(Lokale tijd)
21-14
21-15
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Man #35
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
2
:
0
zaterdag
16 apr, 2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
21-16
21-17
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Veld 2 - Man #36
2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Pristauz
Pristauz
Ermacora
Ermacora
0
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Nõlvak
Nõlvak
Tiisaar
Tiisaar
20:00
(UTC)
-
17:00
(Lokale tijd)
16-21
11-21
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Central court - Vrouw #37
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Kolinske
Kolinske
Hughes
Hughes
2
:
1
zaterdag
16 apr, 2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Barbara
Barbara
Carol
Carol
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
21-14
21-23
15-12
Uitslag
Main Draw - Kwartfinales - Veld 2 - Vrouw #38
2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
0
:
2
zaterdag
16 apr, 2022
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Borger
Borger
Sude
Sude
21:00
(UTC)
-
18:00
(Lokale tijd)
19-21
25-27
april 17, 2022
Uitslag
Main Draw - Halve finale - Central court - Vrouw #40
2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Kolinske
Kolinske
Hughes
Hughes
2
:
0
zondag
17 apr, 2022
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Borger
Borger
Sude
Sude
12:00
(UTC)
-
09:00
(Lokale tijd)
21-18
21-19
Uitslag
Main Draw - Halve finale - Central court - Vrouw #39
2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
0
:
2
zondag
17 apr, 2022
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Stam
Stam
Schoon
Schoon
13:30
(UTC)
-
10:30
(Lokale tijd)
10-21
16-21
Uitslag
Main Draw - Halve finale - Central court - Man #39
2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
2
:
1
zondag
17 apr, 2022
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Nõlvak
Nõlvak
Tiisaar
Tiisaar
15:00
(UTC)
-
12:00
(Lokale tijd)
19-21
21-15
15-3
Uitslag
Main Draw - Halve finale - Central court - Man #40
2022
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Luini
Luini
Penninga
Penninga
0
:
2
zondag
17 apr, 2022
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
Uitslag
George
George
Andre
Andre
16:30
(UTC)
-
13:30
(Lokale tijd)
19-21
19-21
Uitslag
Main Draw - Finale 3e plaats - Central court - Vrouw #41
2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
:
0
zondag
17 apr, 2022
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
Uitslag
Borger
Borger
Sude
Sude
18:00
(UTC)
-
15:00
(Lokale tijd)
21-11
21-17
Uitslag
Main Draw - Finale - Central court - Vrouw #42
2022
19:30
(UTC)
-
16:30
(Lokale tijd)
Itapema
Brazilië
Stam
Stam
Schoon
Schoon
0
:
2
zondag
17 apr, 2022
19:30
(UTC)
-
16:30
(Lokale tijd)
Uitslag
Kolinske
Kolinske
Hughes
Hughes
19:30
(UTC)
-
16:30
(Lokale tijd)
18-21
18-21