Women's Club World Champs 2023 - best blockers player's stats.

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamBlokkenstuff-blocksFoutenSEReboundsREBGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchEfficiëntie %EfficI altTA
1OgboguUSA1218203.00-12.0050
1GüneşTUR1216243.00-7.6952
2Jack-KisalTUR1119152.75-17.7845
3GabiBRA107102.5011.1127
3Wang Y.Y.CHN101192.50-3.3330
3STEVANOVIĆSRB1010132.500.0033
4ThompsonUSA84102.0018.1822
5Wang Y.Z.CHN7331.7530.7713
5Julia KudiessBRA7623.506.6715
5VoronkovaRUS7441.7520.0015
6LorenaBRA614151.50-22.8635
6BaladınTUR6841.50-11.1118
7FranttiUSA5771.25-10.5319
7ÖzbayTUR53121.2510.0020
7KarutasuTUR5051.2550.0010
7Yuan X.Y.CHN516121.25-33.3333
8KuznetsovaRUS4231.0022.229
8TainaraBRA4971.00-25.0020
8BOŠKOVIĆSRB45171.00-3.8526
9V.T.N.QuynhVIE3301.500.006
9AdeniziaBRA3790.75-21.0519
9ArıcıTUR34100.75-5.8817
9E. Şahin TUR3240.7511.119
10T.T.LinhVIE2311.00-16.676
10Li Y.Y.CHN21460.50-54.5522
10Yao D.CHN27100.50-26.3219
10ThaisaBRA2721.00-45.4511
10KisyBRA2211.000.005
10NaianeBRA2440.50-20.0010
10MilkaBRA211120.50-36.0025
11AkbayTUR1010.2550.002
11H.T.K.TrinhVIE1400.50-60.005
11N.T.TrinhVIE1320.50-33.336
11D.T.L.OanhVIE1020.5033.333
11D.T.T.GiangVIE1220.50-20.005
11Liu M. J. CHN1220.25-20.005
11Yang Y.CHN1440.33-33.339
11FrancineBRA12100.50-7.6913
11Pri DaroitBRA1120.500.004
11RabadzhievaBUL1620.25-55.569
11KasielyBRA1200.25-33.333
11GrayCAN1360.25-20.0010
12AykaçTUR0000
12IdilTUR0000
12BUŠASRB0010.000.001
12DemirelTUR0000
12AylinTUR0000
12Van AalenNED0000
12L.T.T.LienVIE0000
12P.T.N.AnhVIE0100.00-100.001
12T.T.B.ThuyVIE0110.00-50.002
12N.K.DangVIE0000
12V.T.K.ThoaVIE0010.000.001
12D.T.XuanVIE0130.00-25.004
12N.H.P.ThuyVIE0100.00-100.001
12L.T.LuyenVIE0110.00-50.002
12Zhang S. Q. CHN0000
12VargasTUR0000
12Liu. L.WCHN0000
12Chen B. Y.CHN0310.00-75.004
12Meng D.CHN0000
12Meng Z.X.CHN0000
12Carol GattazBRA0000
12GiovanaBRA0000
12VictoriaBRA0000
12NyemeBRA0000
12MitchemUSA0200.00-100.002
12Larissa FortesBRA0000
12Luiza BRA0000
12Peña IsabelDOM0130.00-25.004
12RebecaBRA0000
12NatinhaBRA0000
12ClaudiaBRA0150.00-16.676
12GabiBRA0210.00-66.673
12MoniqueBRA0300.00-100.003
12PriscilaBRA0310.00-75.004
12SuelenBRA0000
12AybükeTUR0000
12AközTUR0000
12YaprakTUR0000
12NazTUR09100.00-47.3719
12BasyolcuTUR0000
12CzyrniańskaPOL0210.00-66.673