LVF Serie A1 Coppa Italia - Best Attackers player's stats.

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamPuntenattacksFoutenSEPogingenshotsGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1EgonuITA60225220.0044.78134
2HaakSWE5065016.6747.17106
3AntropovaITA3573517.5045.4577
4PlummerUSA294359.6742.6568
4GrobelnaBEL2934614.5037.1878
5FahrITA261128.6766.6739
5SyllaITA263318.6743.3360
6CookUSA233297.6741.8255
7RettkeUSA220117.3366.6733
8FolieITA213117.0060.0035
9Zhu T.CHN2013110.0038.4652
10LubianITA183126.0054.5533
10AkimovaRUS1842418.0039.1346
10A. SkinnerUSA182259.0040.0045
10HerbotsBEL181149.0054.5533
11StorckSUI1521615.0045.4533
12DaalderopNED121284.0029.2741
12Nwakalor L.ITA120106.0054.5522
12CarolBRA122146.0042.8628
12UngureanuROU1231212.0044.4427
13BonifacioITA112911.0050.0022
13OmoruyiITA113235.5029.7337
14LanierUSA10173.3355.5618
14KippUSA1022010.0031.2532
14BosettiITA1041310.0037.0427
14ZakchaiouCYP10075.0058.8217
14SorokaiteITA1021410.0038.4626
15IshikawaJPN92149.0036.0025
15BuijsNED91149.0037.5024
15VillaniITA9244.5060.0015
16WeitzelGER8184.0047.0617
17PolderNED7157.0053.8513
18BajemaUSA61192.0023.0826
18BiciALB6066.0050.0012
18MadanCUB65116.0027.2722
19LauraBEL5141.6750.0010
19OrroITA5131.6755.569
19AkrariITA5195.0033.3315
20De KruijfNED3021.0060.005
20AlsmeierGER3173.0027.2711
20MazzaroITA3233.0037.508
20StivrinsUSA3153.0033.339
20DanesiITA3133.0042.867
20MalinovITA3111.5060.005
20MelliITA3153.0033.339
20CambiITA3153.0033.339
21WołoszPOL2020.6750.004
21ChirichellaITA2062.0025.008
21KingdonUSA2151.0025.008
21SchwanUSA20102.0016.6712
21RuddinsUSA2051.0028.577
22GennariITA1020.3333.333
22BosioITA1021.0033.333
22AnthouliGRE1000.50100.001
22MalualITA1130.3320.005
22RiveroESP1061.0014.297
22RucliITA1041.0020.005
22Ana BeatrizBRA1011.0050.002
22OGNJENOVIĆSRB1070.5012.508
22NémethHUN1011.0050.002
23PianiITA0000
23SquarciniITA0000
23De GennaroITA0000
23BuggUSA0000
23BardaroITA0000
23AcciarriITA0000
23RibechiITA0000
23LeonardiITA0000
23BattistoniITA0010.000.001
23AilamaCUB0030.000.003
23LazicSWE0000
23GrazianiITA0000
23AgrifoglioITA0000
23KraidubaUKR0000
23SzakmáryHUN0040.000.004
23GuidiITA0000
23BartolucciITA0000
23De NardiITA0000
23FersinoITA0000
23BrezzaITA0000
23KapralovaRUS0000
23AliottaITA0000
23RolandoITA0000
23MorelloITA0000
23SpiritoITA0000
23GrayITA0010.000.001
23KoneITA0000
23CazauteFRA0010.000.001
23PrandiITA0000
23PUŠIĆSRB0000
23CandiITA0000
23CastilloDOM0000
23BechisITA0100.000.001
23CiarrocchiITA0000
23FerraraITA0000
23ValoppiITA0000
23MuziITA0000
23AlbertiITA0000
23Di IulioITA0000
23ParrocchialeITA0000
23ArminiITA0000
23WashingtonUSA0000
23DiopITA0030.000.003
23CosiITA0000
23Di MarioITA0000
23MonettiITA0000
23MoroITA0000
23MasonITA0000
23JatzkoGER0000