LVF Serie A1 Coppa Italia - Best receivers player's stats.

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamSuccesvolSuccesfulFoutenSEPogingenAttGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1PlummerUSA294389.6740.8571
2SyllaITA287589.3330.1193
3De GennaroITA190206.3348.7239
4OmoruyiITA184359.0031.5857
5HerbotsBEL162188.0044.4436
6CastilloDOM150115.0057.6926
6ParrocchialeITA154447.5023.8163
7CookUSA121134.0046.1526
7DaalderopNED120304.0028.5742
8BosettiITA1102111.0034.3832
9BajemaUSA101183.3334.4829
10AlsmeierGER93319.0020.9343
10Zhu T.CHN92194.5030.0030
11GennariITA70182.3328.0025
11FersinoITA70107.0041.1817
11A. SkinnerUSA72343.5016.2843
12IshikawaJPN6126.0066.679
12BuijsNED62196.0022.2227
12SpiritoITA60103.0037.5016
12ValoppiITA6376.0037.5016
12UngureanuROU65316.0014.2942
13SorokaiteITA51155.0023.8121
14LanierUSA41111.3325.0016
14RolandoITA4052.0044.449
14CazauteFRA4031.3357.147
14VillaniITA41172.0018.1822
14MoroITA41174.0018.1822
15RibechiITA3253.0030.0010
15MelliITA3583.0018.7516
16De NardiITA2022.0050.004
16PUŠIĆSRB2000.67100.002
17DanesiITA1001.00100.001
17ZakchaiouCYP1010.5050.002
17RettkeUSA1000.33100.001
17RiveroESP1381.008.3312
17Ana BeatrizBRA1101.0050.002
17SchwanUSA13151.005.2619
18PianiITA0000
18SquarciniITA0000
18De KruijfNED0000
18LubianITA0000
18HaakSWE0000
18BuggUSA0000
18WołoszPOL0000
18FahrITA0000
18BardaroITA0000
18AcciarriITA0000
18LeonardiITA0000
18BattistoniITA0000
18AilamaCUB0010.000.001
18KippUSA0000
18LazicSWE0000
18MazzaroITA0000
18GrazianiITA0000
18AgrifoglioITA0000
18KraidubaUKR0000
18StivrinsUSA0000
18SzakmáryHUN0020.000.002
18GuidiITA0000
18BosioITA0000
18BartolucciITA0000
18ChirichellaITA0000
18BonifacioITA0000
18BrezzaITA0000
18AkimovaRUS0000
18KapralovaRUS0000
18AliottaITA0000
18MorelloITA0000
18GrobelnaBEL0000
18KingdonUSA03110.000.0014
18AnthouliGRE0000
18GrayITA0000
18KoneITA0000
18WeitzelGER0000
18MalinovITA0020.000.002
18MalualITA0000
18LauraBEL0000
18FolieITA0000
18OrroITA0010.000.001
18PrandiITA0000
18EgonuITA0010.000.001
18CandiITA0000
18BiciALB0100.000.001
18MadanCUB0000
18BechisITA0000
18CiarrocchiITA0000
18FerraraITA0000
18RucliITA0000
18MuziITA0000
18AlbertiITA0000
18RuddinsUSA0140.000.005
18Di IulioITA0000
18OGNJENOVIĆSRB0000
18ArminiITA0000
18Nwakalor L.ITA0110.000.002
18WashingtonUSA0000
18CarolBRA0000
18AntropovaITA0000
18DiopITA0000
18CosiITA0000
18CambiITA0010.000.001
18Di MarioITA0010.000.001
18PolderNED0000
18MonettiITA0000
18StorckSUI0000
18NémethHUN0000
18MasonITA0000
18AkrariITA0000
18JatzkoGER0000