Super Lega 2021 - Best blockers stats.

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamBlokkenstuff-blocksFoutenSEReboundsREBGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchEfficiëntie %EfficI altTA
1PianoITA831271162.77-13.50326
2ZingelITA791511902.39-17.14420
2SimónCUB791531832.26-17.83415
3SoleITA771651862.20-20.56428
4ChinenyezeFRA691211482.56-15.38338
5LisinacSRB681581572.27-23.50383
6MazzoneITA601131201.94-18.09293
7PodraščaninSRB581311312.15-22.81320
7FlavioBRA581111232.42-18.15292
8HoltUSA571351421.78-23.35334
8Di MartinoITA571401551.97-23.58352
9VitelliITA561281202.33-23.68304
10ĐirlicCRO5471951.86-7.73220
11GiannelliITA50561031.47-2.87209
12LeonPOL491091061.40-22.73264
12CortesiaITA491321301.69-26.69311
13StankovicITA481231601.55-22.66331
14LaviaITA47114831.52-27.46244
14DavyskibaBLR4788941.47-17.90229
14NgapethFRA47109791.52-26.38235
15MaarCAN46941121.48-19.05252
16AnzaniITA441231471.29-25.16314
17MožičSLO4381681.43-19.79192
17BrizardFRA4383871.34-18.78213
18GalassiITA421261471.31-26.67315
18AllettiITA421131021.45-27.63257
19CaneschiITA411151271.21-26.15283
20RychlickiITA40109901.21-28.87239
20GrozdanovBUL4075911.29-16.99206
20LucarelliBRA4058721.18-10.59170
21BossiITA391021231.18-23.86264
22PatryFRA3859871.36-11.41184
23A. LagumdzijaTUR3783781.16-23.23198
24MengozziITA3677761.12-21.69189
25DzavoronokCZE3567761.09-17.98178
26SbertoliITA3294971.00-27.80223
26BottoloITA3263481.33-21.68143
26JaeschkeUSA3274561.07-25.93162
27BerettaITA3182850.97-25.76198
27RecineITA3193480.91-36.05172
28AndersonUSA3084510.94-32.73165
28GrozerGER3072611.00-25.77163
28CesterITA3084810.88-27.69195
28SabbiITA3055661.03-16.56151
29RicciITA2957800.85-16.87166
29RaffaelliITA2954530.88-18.38136
29CandellaroITA2974691.21-26.16172
30MichielettoITA2874930.88-23.59195
30WeberGER2880581.17-31.33166
31AguenierFRA2764601.12-24.50151
31IshikawaJPN2788890.90-29.90204
32NimirNED26801000.87-26.21206
33JensenDEN2556640.83-21.38145
34D'heerBEL2451380.75-23.89113
34YantCUB2466470.75-30.66137
35StefaniITA2334210.88-14.1078
36ComparoniITA2249461.00-23.08117
36MoscaITA2251590.71-21.97132
37SaittaITA2154690.88-22.92144
38KaziyskiBUL2071770.65-30.36168
38AsparuhovBUL2056480.67-29.03124
38SpiritoITA2039650.67-15.32124
38LealBRA2079660.71-35.76165
39João RafaelBRA1963360.79-37.29118
39WiltenburgNED1936410.68-17.7196
40BaranowiczITA18891190.55-31.42226
40MagaliniITA1830160.60-18.7564
40VukasinovicMNE1847410.86-27.36106
41ZanottiITA1736330.57-22.0986
41EratiITA1748351.00-31.00100
41De CeccoARG1776710.49-35.98164
41RandazzoITA1768430.59-39.84128
42PlotnytskyiUKR1623170.46-12.5056
42RinaldiITA1645370.50-29.5998
42KlapwijkNED1645330.67-30.8594
42FrommGER1617171.23-2.0050
43PinaliITA1522370.47-9.4674
43BrunoBRA15701360.48-24.89221
43FalaschiITA1562880.56-28.48165
44NikolicSRB1344540.43-27.93111
44OrdunaITA1367770.41-34.39157
44RussellUSA1358630.39-33.58134
44Rossard TFRA1360300.38-45.63103
44LoeppkyCAN1349540.54-31.03116
44NishidaJPN1338390.65-27.7890
44MauricioBRA1349550.54-30.77117
44Porro P.ITA1378810.42-37.79172
45SanguinettiITA1235270.39-31.0874
45UlrichSUI1230190.50-29.5161
45VolpatoITA1249440.50-35.24105
46Ter HorstNED1124220.31-22.8157
46RussoITA1116210.33-10.4248
46SzwarcCAN1121171.57-20.4149
46T. ŠternSLO1127250.33-25.4063
46KovarITA1122160.41-22.4549
47GarciaUSA1038590.29-26.17107
47DiamantiniITA1017290.29-12.5056
47GargiuloITA1036280.42-35.1474
48GironiITA933120.31-44.4454
49KaryaginBUL816110.25-22.8635
49FusaroITA833210.47-40.3262
49CanellaITA836340.33-35.9078
49FreimanisLAT81650.28-27.5929
49ZaytsevITA881560.32-50.34145
49KaticSRB8560.4015.7919
50Van GarderenNED730160.23-43.4053
50BiernatPOL732410.29-31.2580
50LjaftovMKD722230.29-28.8552
50CandeliITA741340.29-41.4682
50JuantorenaITA722120.27-36.5941
51QafarenaALB613200.20-17.9539
51BasicFRA622240.25-30.7752
51WounembainaCMR6750.21-5.5618
52DouglasBRA519170.50-34.1541
52RomanòITA529380.19-33.3372
53TravicaITA413250.11-21.4342
53CavutoITA413110.12-32.1428
53RaphaelBRA432400.13-36.8476
53DimitrovBUL4650.17-13.3315
53DjokicSUI41040.14-33.3318
53DosanjhAUS48110.17-17.3923
53SaadatIRI4580.20-5.8817
54SchiroITA3640.13-23.0813
54PetrovBUL31450.12-50.0022
54BovolentaITA3231.0012.508
55S. NgapethFRA2450.06-18.1811
55ZimmermannGER244650.08-37.84111
55SottileITA2720.06-45.4511
56DardzānsLAT1000.03100.001
56SperottoITA1440.03-33.339
56AntonovITA111150.03-37.0427
56OrioliITA11060.04-52.9417
56ZoppellariITA1130.040.005
56BisiITA1270.09-10.0010
56MaiocchiITA1230.03-16.676
56LanzaITA1340.20-25.008
56AndréQAT117150.06-48.4833
56SalsiITA1200.04-33.333
56NelliITA14110.08-18.7516
57PiccinelliITA0000
57ColaciITA0000
57CavacciniITA0000
57GianiITA0120.00-33.333
57PicchioITA0000
57KrickGER0000
57AlbergatiITA0300.00-100.003
57ZengerGER0000
57De AngelisITA0000
57DonatiITA0000
57BonamiITA0000
57CalligaroITA0550.00-50.0010
57FedericiITA0000
57GallianiITA0000
57MitarCRO0000
57GagginiITA0000
57GolliniITA0000
57SalaITA0010.000.001
57RossiniITA0000
57CataniaITA0010.000.001
57TondoITA0010.000.001
57ScanferlaITA0000
57PujolFRA01080.00-55.5618
57PirazzoliITA0000
57GoiITA0000
57PeslacITA0000
57BassanelloITA0000
57GottardoITA0000
57GuzzoITA0000
57CrosatoITA0380.00-27.2711
57MarchisioITA0000
57JeroncicITA0000
57BalasoITA0000
57PennaITA0100.00-100.001
57AmbroseITA0000
57LaurenzanoITA0000
57PellegrinoITA0000
57PochiniITA0000
57PalonskyARG01190.00-55.0020
57RizzoITA0000
57PartenioITA0130.00-25.004
57NicotraITA0000
57StaforiniITA0000
57DaldelloITA0110.00-50.002
57PesaresiITA0010.000.001
57CarboneITA0000
57RussoITA0000
57CondorelliITA0000
57BellanovaITA0000
57TaulettaITA0000
57Ricci MaccariniITA0000
57GianottiITA0000
57LaurendiITA0000
57RossiITA0000
57SartorettiITA0000
57PalmisanoITA0000
57RanJPN0210.00-66.673
57MaglianoITA0000
57VolpeITA0000
57BroccatelliITA0000
57BaroniITA0000
57PascucciITA0000
57SimoniITA0000
57CoserITA0000
57Dell'OssoITA0110.00-50.002
57ParolariITA0000
57RanieriITA0000
57EdwinITA0000
57TelloneITA0000