VNL 2024 - Women's best blockers finals statistics.

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamBlokkenstuff-blocksFoutenSEReboundsREBGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchEfficiëntie %EfficI altTA
1KurtagićSRB3339574.12-4.65129
2MaglioCAN3259822.67-15.61173
3CarolBRA3031402.73-0.99101
4KalaçTUR2835642.55-5.51127
5Wang Y.Y.CHN2635632.36-7.26124
6DanesiITA2428412.18-4.3093
7DianaBRA2331332.09-9.2087
7WeitzelGER2341482.09-16.07112
8Yuan X.Y.CHN2235572.00-11.40114
8WhiteCAN2238681.83-12.50128
9KornelukPOL2124333.00-3.8578
9SylvesFRA2134501.75-12.38105
10BaijensNED1933671.73-11.76119
10OsmajicSRB1927361.73-9.7682
11KrivoshiyskaBUL1844661.50-20.31128
11StysiakPOL1825281.64-9.8671
12HoyoungKOR1722191.55-8.6258
12VargasTUR1727321.55-13.1676
12OgboguUSA1729401.55-13.9586
13BonifacioITA1617221.45-1.8255
13Gong X.Y.CHN1619301.45-4.6265
13DahyeonKOR1631321.45-18.9979
13GüneşTUR1610262.6711.5452
14LohuisNED1519241.36-6.9058
14Olinga AndelaFRA1530311.25-19.7476
14B. HattayaTHA1543481.36-26.42106
14J. MartinezDOM1536631.25-18.42114
15TimmermanNED1429321.27-20.0075
15YamadaJPN1429381.27-18.5281
15FahrITA1415232.00-1.9252
16PaskovaBUL1331271.08-25.3571
16AntropovaITA1312141.182.5639
16Ana CristinaBRA1321321.18-12.1266
16ArakiJPN1323471.18-12.0583
16ArıcıTUR1322311.18-13.6466
16KarakurtTUR1319251.18-10.5357
16EveDOM1329341.08-21.0576
16EgonuITA1313161.860.0042
17Jiyun J.KOR1210121.095.8834
17Van RykCAN1234641.00-20.00110
17Gonzalez-LopezDOM1219171.50-14.5848
17ThaisaBRA1218311.71-9.8461
18KnollemaNED1119221.00-15.3852
18JuahKOR1121411.00-13.7073
18BrieCAN1137490.92-26.8097
18JurczykPOL1122231.57-19.6456
19DudovaBUL108130.836.4531
19AlagierskaPOL1023340.91-19.4067
19ŁukasikPOL1011200.91-2.4441
19Wu M.J.CHN1012120.91-5.8834
19RosamariaBRA1018201.00-16.6748
19GabiBRA1027170.91-31.4854
19IwasakiJPN1020400.91-14.2970
19RettkeUSA1014411.43-6.1565
19ErdemTUR1022421.43-16.2274
20MarringNED99150.820.0033
20GrayCAN918320.75-15.2559
20JohnsonCAN96120.7511.1127
20GicquelFRA915130.75-16.2237
20SchölzelGER935250.82-37.6869
20CekulaevGER915270.82-11.7651
20ButlerUSA911102.25-6.6730
20B. MartinezDOM91691.12-20.5934
20SyllaITA91091.29-3.5728
21BarakovaBUL825390.67-23.6172
21B. SaykovaBUL824391.00-22.5471
21DegradiITA821110.73-32.5040
21Julia KudiessBRA812262.00-8.7046
21KindermannGER818130.73-25.6439
21E. ŞahinTUR813300.73-9.8051
21BjelicaSRB818171.00-23.2643
21AriasDOM815280.67-13.7351
21TapiaDOM813220.67-11.6343
21Peña IsabelDOM826260.67-30.0060
21WashingtonUSA89181.60-2.8635
22MędrzykPOL712170.64-13.8936
22Li Y.Y.CHN724220.64-32.0853
22SohwiKOR713230.64-13.9543
22JeongahKOR718190.64-25.0044
22KisyBRA7481.0015.7919
22StigrotGER719200.64-26.0946
22KogaJPN720270.64-24.0754
22WatanabeJPN712210.64-12.5040
22İveginTUR73160.6415.3826
22MiljevicSRB72120.6423.8121
22ThompsonUSA713261.00-13.0446
22CazauteFRA7370.8823.5317
23StoyanovaBUL6250.5030.7713
23PlakNED6980.55-13.0423
23Van AalenNED67110.55-4.1724
23BongaertsNED614200.60-20.0040
23DambrinkNED623370.55-25.7666
23BosettiITA612220.55-15.0040
23NdiayeFRA6780.50-4.7621
23RotarFRA61250.50-26.0923
23AlsmeierGER618210.55-26.6745
23A. SkinnerUSA615130.55-26.4734
23LarsonUSA619110.55-36.1136
23LozoSRB65120.754.3523
23BukilicSRB618230.55-25.5347
23LazovicSRB612121.20-20.0030
23PlummerUSA6781.00-4.7621
24A. SaykovaBUL518170.42-32.5040
24JasperNED59100.45-16.6724
24WitkowskaPOL514160.71-25.7135
24GałkowskaPOL5251.2525.0012
24Diao L.Y.CHN524400.45-27.5469
24BergmannBRA51080.45-21.7423
24MitrovicCAN58190.42-9.3832
24StojiljkovicFRA514200.42-23.0839
24IshikawaJPN512220.45-17.9539
24AiriJPN56130.45-4.1724
24M. SkinnerUSA58131.25-11.5426
24CuttinoUSA5351.2515.3813
24S. WipaweeTHA519170.45-34.1541
24N. ThatdaoTHA527580.45-24.4490
24GuillenDOM51850.42-46.4328
24MijatovicSRB5420.719.0911
24OrroITA55160.710.0026
24BauerFRA517260.62-25.0048
24WeskeGER57110.71-8.7023
25YordanovaBUL415180.33-29.7337
25BechevaBUL4460.330.0014
25AkrariITA46111.00-9.5221
25PacakPOL4040.5050.008
25SchalkFRA48120.33-16.6724
25HayashiJPN423480.36-25.3375
25BaladınTUR410120.40-23.0826
25CebecioğluTUR4590.36-5.5618
25AydınTUR4480.400.0016
25PoulterUSA421250.40-34.0050
25M. Chatchu-OnTHA425170.36-45.6546
25MalesevicSRB424210.36-40.8249
25G. GonzalezDOM49120.33-20.0025
25TainaraBRA4420.800.0010
25WołoszPOL415170.57-30.5636
25SmarzekPOL4450.570.0013
25UzelacSRB41581.00-40.7427
25O'NealUSA46131.33-8.7023
26BuijsNED3590.27-11.7617
26KästnerGER311270.38-19.5141
26StrubbeGER35110.75-10.5319
26FranttiUSA3650.38-21.4314
26CarliniUSA37120.43-18.1822
26MilenkovicSRB3990.38-28.5721
26CzyrniańskaPOL3650.75-21.4314
26HancockUSA3350.430.0011
26Zhu T.CHN36120.43-14.2921
26Nikolova M.BUL39110.38-26.0923
27Wang Y.L.CHN2470.25-15.3813
27Jiyun M.KOR27100.18-26.3219
27ElougaFRA2510.50-37.508
27DioufFRA2120.5020.005
27BahFRA2790.22-27.7818
27DrewniokGER23120.50-5.8817
27ÖzbayTUR2970.18-38.8918
27HallUSA29190.29-23.3330
27S. DonphonTHA2210.180.005
27B. JaraspornTHA2350.50-10.0010
27MirkovicSRB210140.25-30.7726
27IvanovicSRB21340.29-57.8919
27FedusioPOL2380.50-7.6913
27LubianITA210150.29-29.6327
27HaewegeneFRA2770.25-31.2516
27PerovicSRB2380.67-7.6913
27ČikucSRB2370.67-8.3312
28CambiITA112110.09-45.8324
28BosioITA1360.25-20.0010
28OmoruyiITA1210.25-25.004
28WenerskaPOL19100.09-40.0020
28DainKOR116220.09-38.4639
28JeongminKOR1000.09100.001
28MacrisBRA110110.09-40.9122
28RobertaBRA115190.09-40.0035
28SavardCAN1100.080.002
28OgomsCAN1880.08-41.1817
28RespautFRA1590.08-26.6715
28StraubeGER1040.0920.005
28KurogoJPN1110.100.003
28ParsonsUSA1350.25-22.229
28J. NatthanichaTHA19240.09-23.5334
28S. ThanachaTHA1690.09-31.2516
28T. WimonratTHA1000.17100.001
28A. RodriguezDOM1220.08-20.005
28MarteDOM114240.08-33.3339
28K. AjcharapornTHA1490.14-21.4314
28DrewsUSA1270.33-10.0010
28CvetkovicSRB1030.3325.004
28RóżańskiPOL1420.33-42.867
29RachkovskaBUL0000
29PashkulevaBUL0000
29TodorovaBUL0000
29GunchevaBUL0340.00-42.867
29NikolovaBUL0000
29KnipNED0000
29DijkemaNED0000
29ReesinkNED0000
29SpiritoITA0000
29FersinoITA0000
29Nwakalor L.ITA0000
29NerviniITA0010.000.001
29MingardiITA0100.00-100.001
29KowalewskaPOL0030.000.003
29SzczygłowskaPOL0000
29ŁysiakPOL0000
29DamaskePOL0000
29PiaseckaPOL0040.000.004
29Gao Y.CHN0000
29Xu X.T.CHN0000
29Zhang C.N.CHN0230.00-40.005
29Zheng Y.X.CHN0510.00-83.336
29Ding X.CHN0010.000.001
29Ni F.F.CHN0000
29Wang M.J.CHN0000
29DahyeKOR0000
29ChaewonKOR0000
29JiwonKOR0010.000.001
29SeungjuKOR0100.00-100.001
29SarangKOR0220.00-50.004
29NyemeBRA0000
29Pri DaroitBRA0110.00-50.002
29NatinhaBRA0000
29LuziaBRA0100.00-100.001
29MurmannCAN0000
29Van BuskirkCAN0210.00-66.673
29BakerCAN0010.000.001
29JosephCAN0010.000.001
29JostCAN0000
29GiardinoFRA0000
29BernardFRA0000
29FanguedouFRA0120.00-33.333
29CesarGER0000
29PoganyGER0000
29StautzGER0000
29JatzkoGER0210.00-66.673
29SekiJPN0130.00-25.004
29KojimaJPN0000
29InoueJPN0470.00-36.3611
29FukudomeJPN0000
29WadaJPN0250.00-28.577
29ÖrgeTUR0000
29AközTUR0000
29AykaçTUR0000
29Wong-OrantesUSA0000
29FleckUSA0000
29HanelineUSA0000
29P. PiyanutTHA0000
29G. PornpunTHA01360.00-68.4219
29J. SasipapronTHA0360.00-33.339
29K. PimpichayaTHA018160.00-52.9434
29P. SupattraTHA0000
29PusicSRB0000
29JegdicSRB0000
29PopovicSRB0000
29KirovSRB0000
29Y. RodriguezDOM0000
29PeraltaDOM01280.00-60.0020
29Martinez-CaroDOM0000
29HelenaBRA0000
29DaalderopNED0220.00-50.004
29N. JidapaTHA0000
29S. KanokpornTHA0000
29K. KuttikaTHA0000
29B. TichakornTHA0330.00-50.006
29CentkaPOL0760.00-53.8513
29HentzUSA0000
29LanierUSA0570.00-41.6712
29De GennaroITA0000
29GelinFRA0000
29H. JasperNED0000
29RachevaBUL0210.00-66.673
29ShahpazovaBUL0000
29GrozerGER0100.00-100.001
29TamakiJPN0040.000.004
29CookUSA0760.00-53.8513
29GiovanniniITA0110.00-50.002
29KohnGER0000
29Zhuang Y.S.CHN0000
29VidačićSRB0000
29MedvedSRB0000
29ŠućurovićSRB0000
29GocaninSRB0000
29TicaSRB0120.00-33.333
29SuyeonKOR0000
29LorenneBRA0000
29TanakaJPN0000