VNL 2024 - Men's best blockers finals statistics.

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamBlokkenstuff-blocksFoutenSEReboundsREBGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchEfficiëntie %EfficI altTA
1Loser BrunoARG3253442.67-16.28129
2GrozdanovBUL2940552.42-8.87124
3ZerbaARG2639482.17-11.50113
3FlavioBRA2657442.60-24.41127
3PodraščaninSRB2638392.60-11.65103
4ConcepcionCUB2466432.18-31.58133
5McCarthyCAN2336301.92-14.6189
6Le GoffFRA2229422.00-7.5393
7ThondikeCUB2125271.91-5.4873
7KozamernikSLO2143432.10-20.56107
8MandıracıTUR2031232.00-14.8674
8SimónCUB2053361.82-30.28109
8PlakNED2039421.67-18.81101
9ParkinsonNED1930351.58-13.1084
9GalassiITA1921332.38-2.7473
10RussoITA1828282.25-13.5174
11Van BerkelCAN1727301.42-13.5174
11MaaseGER1737521.55-18.87106
12S. NikolovBUL1625241.33-13.8565
12SeddikFRA1644301.45-31.1190
12BedirhanTUR1643481.45-25.23107
12MaarCAN1646381.33-30.00100
12Lima B.ARG1639281.33-27.7183
12LopezCUB1627301.45-15.0773
12AminIRI1636311.45-24.1083
13YantCUB1537311.36-26.5183
13Van GarderenNED1532201.25-25.3767
13MichielettoITA1515191.880.0049
13MohammadIRI1531351.36-19.7581
14LouatiFRA1429151.27-25.8658
14SzwarcCAN1429411.17-17.8684
14T. ŠternSLO1428321.40-18.9274
15OnoderaJPN1334301.18-27.2777
15ČebuljSLO1327171.30-24.5657
16PatryFRA1225241.09-21.3161
16GüneşTUR1220381.09-11.4370
16AlanBRA1218251.09-10.9155
16KochanowskiPOL1219181.20-14.2949
16GiannelliITA1215271.50-5.5654
16MiladIRI1237241.09-34.2573
16MoslehabadiIRI1228201.20-26.6760
17GürbüzTUR1121201.00-19.2352
17ConteARG1126190.92-26.7956
17YamauchiJPN1133321.00-28.9576
17PajenkSLO1141561.10-27.78108
18PetkovBUL1023380.83-18.3171
18MatićTUR1026180.91-29.6354
18DarlanBRA1031230.91-32.8164
18KeeminkNED1024190.83-26.4253
18PorębaPOL101051.250.0025
18RomanòITA1021241.25-20.0055
18HoltUSA1020201.67-20.0050
19AsparuhovBUL927230.75-30.5159
19TatarovBUL934260.75-36.2369
19M. LagumdzijaTUR922140.82-28.8945
19HerrCAN920240.75-20.7553
19De CeccoARG922220.75-24.5353
19VicentinARG91380.75-13.3330
19NishidaJPN921250.82-21.8255
19KentaroJPN925200.90-29.6354
19NimirNED929230.75-32.7961
19BednorzPOL91450.90-17.8628
19NedeljkovićSRB926440.90-21.5279
20ClevenotFRA821150.80-29.5544
20LoeppkyCAN831320.67-32.3971
20PalonskyARG820180.67-26.0946
20LucasBRA825340.89-25.3767
20VadiIRI828300.73-30.3066
20IshikawaJPN816201.14-18.1844
20JendrykUSA817261.14-17.6551
21EshenkoCAN717220.58-21.7446
21DemyanenkoCAN716240.58-19.1547
21LealBRA726170.78-38.0050
21LucarelliBRA72590.78-43.9041
21WiltenburgNED718100.58-31.4335
21JelvehIRI724190.64-34.0050
21SalehiIRI7990.70-8.0025
21MortezaIRI71560.70-28.5728
21JovovićSRB721130.70-34.1541
21LuburićSRB719220.70-25.0048
21JudsonBRA717131.00-27.0337
21KrickGER716141.00-24.3237
21AndersonUSA717201.00-22.7344
21DefalcoUSA718191.00-25.0044
22KaryaginBUL67130.50-3.8526
22SavaşTUR65100.554.7621
22MassoCUB618120.55-33.3336
22KrageGER626170.55-40.8249
22KujundžićSRB615100.60-29.0331
22HuberPOL621131.00-37.5040
22ChristensonUSA626260.86-34.4858
22AverillUSA618150.86-30.7739
23NgapethFRA5231.6730.0010
23A. LagumdzijaTUR59160.45-13.3330
23MergarejoCUB512100.45-25.9327
23UrnautSLO528100.50-53.4943
23GasmanUSA513131.25-25.8131
23ŚliwkaPOL51070.50-22.7322
23BrandGER516220.45-25.5843
23LaviaITA521150.62-39.0241
23PoriyaIRI512110.45-25.0028
23KovačevićSRB51090.50-20.8324
23KarlitzekGER51470.71-34.6226
23KaczmarekPOL5861.00-15.7919
23FornalPOL5740.83-12.5016
23SmithUSA54170.713.8526
23JornaNED51170.62-26.0923
24DimitrovBUL416140.33-35.2934
24BultorFRA414110.36-34.4829
24BayramTUR415160.36-31.4335
24KukartsevARG4690.33-10.5319
24Ter HorstNED4631.00-15.3813
24RopretSLO417260.40-27.6647
24HanesUSA4590.67-5.5618
24KomendaPOL4110.8050.006
24BöhmeGER4580.50-5.8817
24IvovićSRB49160.40-17.2429
24PerićSRB41080.40-27.2722
24Mašulović N.SRB48110.40-17.3923
24KurekPOL4680.67-11.1118
24JanuszPOL43120.675.2619
24EnsingUSA4370.577.1414
25ToniuttiFRA36110.27-15.0020
25BrizardFRA3660.27-20.0015
25FaureFRA320100.27-51.5233
25EkşiTUR3040.7542.867
25YenipazarTUR314260.27-25.5843
25TomitaJPN3450.33-8.3312
25AlonsoCUB3980.27-30.0020
25IsacBRA314190.33-30.5636
25FernandoBRA322250.27-38.0050
25MauricioBRA3740.27-28.5714
25KoopsNED3630.25-25.0012
25Ter MaatNED37140.25-16.6724
25KniggeUSA311140.60-28.5728
25EwertUSA31270.43-40.9122
25SemeniukPOL313110.33-37.0427
25ReichertGER37110.43-19.0521
25GrozerGER37160.43-15.3826
25KłosPOL3690.60-16.6718
25RanJPN31370.60-43.4823
25RussellUSA3360.750.0012
25MoscaITA3751.50-26.6715
25BieniekPOL3421.50-11.119
26ChinenyezeFRA2741.00-38.4613
26TillieFRA2890.18-31.5819
26Wassenaar KetrzynskiCAN26150.17-17.3923
26RamosARG223120.17-56.7637
26FukatsuJPN21110.187.1414
26OtsukaJPN26130.22-19.0521
26SekitaJPN214190.20-34.2935
26LarryJPN28120.18-27.2722
26Sánchez B.CUB229280.18-45.7659
26Van Der EntNED2630.17-36.3611
26MujanovićSLO2250.200.009
26GarciaUSA2430.50-22.229
26IsaacsonUSA2150.5012.508
26KesselUSA2670.40-26.6715
26ButrynPOL2450.50-18.1811
26AdamczykPOL2410.50-28.577
26JakubiszakPOL2420.50-25.008
26FrommGER2880.18-33.3318
26ZimmermannGER28140.33-25.0024
26KrsmanovićSRB21270.20-47.6221
26L. BergmannBRA2350.29-10.0010
26CarleFRA2230.220.007
26BrehmeGER216130.50-45.1631
27ValchinovBUL1620.09-55.569
27SubaşıTUR1520.33-50.008
27WalshCAN1000.08100.001
27Sanchez PagesARG1260.08-11.119
27GallegoARG1310.08-40.005
27PalaciosARG1330.08-28.577
27MiyauraJPN116150.09-46.8832
27KaiJPN11270.09-55.0020
27BrunoBRA16130.20-25.0020
27WetterUSA1200.25-33.333
27SzalpukPOL1370.25-18.1811
27JohnGER1530.25-44.449
27SbertoliITA1320.10-33.336
27SanguinettiITA1660.10-38.4613
27AnzaniITA17110.12-31.5819
27BovolentaITA1670.10-35.7114
27Porro L.ITA1990.10-42.1119
27NasriIRI1120.140.004
27TodorovićSRB1010.1050.002
27JouffroyFRA1110.110.003
27AydinTUR1110.110.003
27KampaGER11080.14-47.3719
27SchottGER17100.14-33.3318
27FirlejPOL1330.25-28.577
27JaeschkeUSA1830.25-58.3312
27MuagututiaUSA16100.14-29.4117
27BostanTUR1230.14-16.676
27BottoloITA1320.50-33.336
27LeonPOL1400.50-60.005
28KolevBUL0230.00-40.005
28GarkovBUL0100.00-100.001
28BozhilovBUL0000
28D. KolevBUL0000
28TelkiyskiBUL0000
28NachevBUL0020.000.002
28GrebennikovFRA0000
28DiezFRA0000
28DöneTUR0000
28HatipoğluTUR0000
28HoagCAN0300.00-100.003
28BarnesCAN0100.00-100.001
28LuiCAN0000
28CurrieCAN0000
28Martinez FranchiARG0850.00-61.5413
28DananiARG0000
28TakanashiJPN0100.00-100.001
28OgawaJPN0000
28YamamotoJPN0000
28Roman GarciaCUB0000
28TaboadaCUB0110.00-50.002
28CaminoCUB0000
28GorguetCUB0000
28CharlesCUB0000
28AdrianoBRA0660.00-50.0012
28HonoratoBRA0000
28ThalesBRA0000
28ArthurBRA0000
28KlokNED0000
28AndringaNED0000
28De WeijerNED0010.000.001
28BakNED0000
28TomanSLO0000
28BračkoSLO0220.00-50.004
28VinčićSLO0000
28ŠtalekarSLO0000
28KovačičSLO0000
28Z. ŠternSLO0000
28KržičSLO0000
28DagostinoUSA0000
28TuanigaUSA0750.00-58.3312
28BriggsUSA0000
28WildmanUSA0000
28ChamplinUSA0530.00-62.508
28MarshmanUSA0220.00-50.004
28ŁomaczPOL0330.00-50.006
28HawrylukPOL0000
28SzymuraPOL0000
28BołądźPOL0450.00-44.449
28GravenGER0000
28KaliberdaGER0450.00-44.449
28KunstmannGER0000
28PeterGER0000
28GoralikGER0100.00-100.001
28BurggräfGER0000
28RecineITA0520.00-71.437
28BalasoITA0000
28LaurenzanoITA0000
28HazratIRI0000
28JavadIRI0020.000.002
28ArmanIRI0000
28BarbastIRI0530.00-62.508
28KapurSRB0000
28RistićSRB0000
28AtanasijevićSRB0660.00-50.0012
28MarovtSLO0000
28TilleGER04110.00-26.6715
28PopiwczakPOL0000
28PetrovBUL0210.00-66.673
28StankovBUL0020.000.002
28KartevBUL0000
28EsfandiarIRI0100.00-100.001
28Ma'aUSA0000
28E. ShojiUSA0000
28HoferCAN0000
28MeijsNED0420.00-66.676
28AhyiNED0130.00-25.004
28Matheus G.BRA0000
28SadatiIRI0000
28OyaJPN0000
28AntovBUL0350.00-37.508
28DobrevBUL0000
28BardarovBUL0000
28PlaninšičSLO0000
28ZengerGER0000
28ArshiaIRI0000
28Porro P.ITA0000
28CortesiaITA0000
28GironiITA0320.00-60.005
28RinaldiITA0000
28GagginiITA0000
28CaneschiITA0000
28ZatorskiPOL0000