Elite16 - Hamburg, GER - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Blockers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamBlokkenstuff-blocksFoutenSEReboundsREBGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchEfficiëntie %EfficI altTA
1LippmannGER3527105.0011.1172
2CarolBRA2213133.1418.7548
3GottardiITA2111173.5020.4149
4Ana PatríciaBRA1724142.83-12.7355
5KlothUSA1614162.674.3546
5MüllerGER1618132.29-4.2647
6BrandieCAN1114112.75-8.3336
6XueCHN1119102.75-20.0040
6HüberliSUI111852.20-20.5934
7ChengUSA101162.50-3.7027
8TinaLAT91362.25-14.2928
9MacDonaldNZL82061.60-35.2934
10RichardFRA71061.17-13.0423
11WorapeerachayakornTHA5981.67-18.1822
11MäderSUI5532.500.0013
12KörtzingerGER4114.0050.006
12KotnikSLO4404.000.008
13WangCHN3313.000.007
14AgathaBRA2660.67-28.5714
14NussUSA2210.330.005
14IttlingerGER2940.67-46.6715
14Álvarez MESP2122.0020.005
14AndressaBRA2322.00-14.297
14StamNED2411.00-28.577
15BarbaraBRA1000.14100.001
15ZeimannNZL1320.20-33.336
15LudwigGER1310.14-40.005
15PlacetteFRA1000.17100.001
15TillmannGER1210.14-25.004
15SchneiderGER1021.0033.333
15WachowiczPOL1330.50-28.577
15TaináBRA1730.50-54.5511
15PaulikieneLTU1001.00100.001
15RaupelyteLTU1551.00-36.3611
16DudaBRA0110.00-50.002
16AnastasijaLAT0000
16RebeccaBRA0000
16MelissaCAN0000
16X. Y. XiaCHN0110.00-50.002
16BorgerGER0000
16BrunnerSUI0000
16NaraphornrapatTHA0000
16MenegattiITA0200.00-100.002
16HughesUSA0010.000.001
16SudeGER0220.00-50.004
16J. DongCHN0000
16GruszczynskaPOL0000
16MorenoESP0000
16VictoriaBRA0010.000.001
16VitoriaBRA0000
16Vergé-Dépré A.SUI0000
16BianchinITA0110.00-50.002
16ScampoliITA0000
16KunstGER0000
16Lovsin, T.SLO0000
16SchoonNED0000