Elite16 - Hamburg, GER - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Diggers Statistics

RangrankNaam spelerSpelerTeamTeamDigsgreat-saveFoutenSEPassesRecGemiddelde per wedstrijdaverage-per-matchSuccess %Success %I altTA
1TillmannGER102232514.5768.00150
2NussUSA84371814.0060.43139
3BarbaraBRA6833169.7158.12117
4LudwigGER6523199.2960.75107
5DudaBRA61201110.1766.3092
6BrunnerSUI5621611.2067.4783
7MenegattiITA5324128.8359.5589
8PlacetteFRA5023188.3354.9591
9MelissaCAN4914812.2569.0171
10RichardFRA4323167.1752.4482
11X. Y. XiaCHN40181810.0052.6376
11HughesUSA40191110.0057.1470
12ZeimannNZL343396.8044.7476
13RebeccaBRA3281410.6759.2654
14Ana PatríciaBRA311225.1768.8945
15AnastasijaLAT301657.5058.8251
15BorgerGER305710.0071.4342
15VictoriaBRA309615.0066.6745
16CarolBRA2716163.8645.7659
17GottardiITA221153.6757.8938
17SchoonNED229411.0062.8635
18ChengUSA20335.0076.9226
18GruszczynskaPOL20141010.0045.4544
19StamNED19759.5061.2931
20MüllerGER18632.5766.6727
20Vergé-Dépré A.SUI18189.0066.6727
21MacDonaldNZL17923.4060.7128
22KlothUSA16662.6757.1428
22NaraphornrapatTHA16815.3364.0025
23IttlingerGER15765.0053.5728
24TinaLAT14233.5073.6819
25J. DongCHN136313.0059.0922
25ScampoliITA133613.0059.0922
26XueCHN11892.7539.2928
27LippmannGER105101.4340.0025
27HüberliSUI10322.0066.6715
27VitoriaBRA103510.0055.5618
27KunstGER107310.0050.0020
28AgathaBRA9543.0050.0018
28TaináBRA9444.5052.9417
28Lovsin, T.SLO9949.0040.9122
29BrandieCAN81152.0033.3324
29SchneiderGER8418.0061.5413
29MorenoESP8938.0040.0020
30MäderSUI7513.5053.8513
31WachowiczPOL6303.0066.679
31PaulikieneLTU61126.0031.5819
32WorapeerachayakornTHA5611.6741.6712
33SudeGER4124.0057.147
33WangCHN4334.0040.0010
33Álvarez MESP4114.0066.676
33RaupelyteLTU4144.0044.449
34AndressaBRA3123.0050.006
34BianchinITA3323.0037.508
35KotnikSLO2402.0033.336
36KörtzingerGER1021.0033.333